banner-elephone-p9000
Elephone S7 si získava pozornosť ľudí po celom svete a priťahuje obrovskú pozornosť. Práve preto sa čínsky výrobca rozhodol, že novinku po hardvérovej stránke vylepší a prinesie tak ešte vyšší výkon. Klasická verzia aktuálnej vlajkovej lodi ponúka procesor Helio X20, ktorý sa však spoločnosť rozhodla vymeniť za výkonnejší Helio X25 s vyšším taktom procesora a grafického čipu. Táto špeciálna edícia by sa mala začať predávať už čoskoro.

Elephone S7 je vybavený okrem 10-jadrového čipsetu Helio X20 aj 2/3/4 GB RAM spolu s 32/64 GB interným úložiskom a okrem iného aj bezrámikovým 5,5-palcovým displejom s FullHD rozlíšením. To, čo ho ale robí výnimočným popri ostatných zariadeniach s podobnými špecifikáciami, je nádherný a jedinečný dizajn. Zadná strana smartfónu je vyrobená zložitou procedúrou, vďaka ktorej získava charakteristický vlnkovitý efekt. Elephone S7 je dostupný v 4 farebných prevedeniach a cena začína na 160 €.

elephone-s7-oficialne-3

Kúpiť Elephone S7 za skvelých 168 €
3 GB RAM a 32 GB ROM

Okrem vylepšeného procesora sme sa o žiadnych ďalších informáciách zatiaľ nedozvedeli a preto si na údaje o veľkosti RAM a interného úložiska budeme musieť počkať. Známa nie je ani predbežná cena špeciálnej edície smartfónu Elephone S7.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP