Elephone pripravuje vlastný „flashovací“ program pre uľahčenie inštalovania ROM

Ele flash, takto sa volá pripravovaný program na flashovanie od spoločnosti Elephone. Jeho úloha je veľmi jednoduchá. Program je vytvorený na to, aby si aj bežný užívateľ mohol vyskúšať iné ROMky, bez toho, aby sa musel obávať o „bricknutie“ smartfónu.

[/blockquote]

Elephone P3000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nový program umožní užívateľom smartfón aj zálohovať a podľa screenshotov, ktoré sú dostupné v článku, vyzerá veľmi jednoducho a prehľadne. V samotnom programe bude aj „obchod“ s ROMkami, ktoré si budete môcť dokonca vyhľadávať podľa verzie OS, typu UI alebo aj stabilnosti. Pri jeho vydaní bude zatiaľ dostupný len pre Elephone smartfóny, ale Elephone  povedal, že by chceli ich Ele flash sprístupniť pre všetky zariadenia s MediaTek procesorom.

Elephone nie je jediná čínska spoločnosť, ktorá vytvorila takúto jednoduchú „flashovaciu“ aplikáciu, napríklad aj UMi má jednu takúto, ale aj pár iných spoločností. Dátum vydania je zatiaľ neznámy, ale mali by sme sa ho dočkať ešte tento rok.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]