Elephone pripravuje vlastný „flashovací“ program pre uľahčenie inštalovania ROM

Teraz čítate
Elephone pripravuje vlastný „flashovací“ program pre uľahčenie inštalovania ROM

Ele flash, takto sa volá pripravovaný program na flashovanie od spoločnosti Elephone. Jeho úloha je veľmi jednoduchá. Program je vytvorený na to, aby si aj bežný užívateľ mohol vyskúšať iné ROMky, bez toho, aby sa musel obávať o „bricknutie“ smartfónu.

[/blockquote]

Elephone P3000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nový program umožní užívateľom smartfón aj zálohovať a podľa screenshotov, ktoré sú dostupné v článku, vyzerá veľmi jednoducho a prehľadne. V samotnom programe bude aj „obchod“ s ROMkami, ktoré si budete môcť dokonca vyhľadávať podľa verzie OS, typu UI alebo aj stabilnosti. Pri jeho vydaní bude zatiaľ dostupný len pre Elephone smartfóny, ale Elephone  povedal, že by chceli ich Ele flash sprístupniť pre všetky zariadenia s MediaTek procesorom.

Elephone nie je jediná čínska spoločnosť, ktorá vytvorila takúto jednoduchú „flashovaciu“ aplikáciu, napríklad aj UMi má jednu takúto, ale aj pár iných spoločností. Dátum vydania je zatiaľ neznámy, ale mali by sme sa ho dočkať ešte tento rok.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.