banner-elephone-p9000Elephone naposledy zaujal svojim modelom S3, ktorý prišiel s bezrámikovým displejom. Teraz je pripravený na uvoľnenie novej série, ktorá by mala dostať názov S7.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už samotný názov napovedá, od akého smartfónu si bude brať nová séria inšpiráciu. Pri pohľade na uniknuté rendery nás teda nemôže nič prekvapiť. Nová séria smartfónov bude výnimočná zakrivením z oboch strán, čím sa aj dosiahne efekt bezrámikového displeja. Známa je aj cena noviniek. Mala by sa pohybovať od 90 € až do 170 €. Najdrahší smartfón by mal pritom disponovať výkonným procesorom MediaTek Helio X25.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Elephone-S7-Series-3
Zvyšná výbava smartfónov zatiaľ nie je známa a nám neostáva nič iné, ako si vychutnať pohľad na uniknuté obrázky. Z nich môžeme usúdiť len to, že smartfóny prídu so sklom na oboch stranách a kovovým rámikom. Zatiaľ nie je známy ani približný dátum, kedy by nová séria mohla prísť na trh. Budeme sa na ňu však určite tešiť, keďže smartfóny zatiaľ vyzerajú skutočne veľmi pekne.

[tip color=“white“]TIP: Detailné špecifikácie Elephone P20: Bezrámikový displej, procesor Helio P20, 6 GB RAM a fotoaparát s clonou f/1.7 [/tip]

Elephone-S7-Series

Elephone-S7-Series-1

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom