Elephone P8000 sa na trhu nachádza iba zopár týždňov a už tu máme prvé informácie ohľadom jeho nástupcu, ktorý ponesie označenie Elephone P9000. Veľkým lákadlom bude použitý procesor, ktorý by sa mal do novinky dostať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Novinka z dielne Elephone ponúkne ako prvý na svete 10 jadrový procesor Helio X20 od MediaTeku. Tento výnimočný procesor prichádza s 2 jadrami Cortex-A72, ktoré sú určené pre náročné úlohy. Ďalšie 4 jadrá Cortex-A53 sú určené primárne pre prácu v systéme a 4 jadrá Cortex-A53s s nízko energetickým profilom. Po grafickej stránke nový procesor ponúkne čip ARM Mali-T880 taktovaný na frekvenciu 850 MHz. Toto výkonnostné monštrum sa bude snažiť uživiť batéria s kapacitou 3100 mAh, čo je na dnešnú dobu skôr priemer a výdrž by sa mala pohybovať na úrovni jedného dňa.

Elephone-P9000

Elephone P7000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Ostatné špecifikácie, ktoré máme k dispozícii, naznačujú, že novinka ponúkne 5,5 palcový Full HD displej, 32 GB vnútorné úložisko a kvalitný 20,7 MPx fotoaparát od spoločnosti Sony. Očakávané predstavenie by sa malo konať v októbri a predbežná štartovacia cena sa pohybuje okolo 440 €. Bude veľmi zaujímavé sledovať, ako sa vyvinie situácia okolo top modelov čínskych výrobcov a kto usadne na trón s najvýkonnejším hardvérom. 

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú