Elephone P9000 možno príde s najnovším Android 6.0 Marshmallow

Teraz čítate
Elephone P9000 možno príde s najnovším Android 6.0 Marshmallow

banner-redmi-note2Elephone P9000 bude ďalšia generácia úspešnej rady “P“ od spoločnosti Elephone. Pred pár dňami sme sa dozvedeli, že novinka príde hneď v 3 verziách, z ktorých každá má iné zameranie.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ak sa chcete dočítať viac o nových modeloch Elephone doporučujem si prečítať náš podrobný článok. Elephone P9000 zatiaľ vyzerá veľmi sľubne o čom svedčí aj posledný únik, ktorý naznačil, že novinky možno prídu s najnovším Androidom 6.0 Marshmallow. Nová verzia najpopulárnejšieho operačného systému pridáva funkcie ako správa povolení aplikácií, Now on Tap alebo vylepšenú správu pamäte RAM.

android-marshmallow-001

Elephone P9000 sa čoraz častejšie objavuje na verejnosti, čo môže mať za následok predstavenie v blízkej dobe. Dúfame, že tieto informácie sa potvrdia a opäť sa dočkáme vynikajúceho smartfónu,

Zdroj: Gadgetz.tv

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.