banner-elephone-p9000
Máloktoré zariadenie s označením „Lite“ sa môže popýšiť takými výkonnými parametrami či prepracovaným dizajnom, ako odľahčená verzia smartfónu Elephone P9000. Zariadenia vyrábané týmto čínskym výrobcom sú nielenže dostatočne kvalitné, ale aj poriadne lacné. Náš partnerský e-shop Tomtop.com nám tento fakt chce všetkým dokázať, a tak si pripravil jedinečnú akciu na Elephone P9000 Lite.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Predtým, ako sa pustíme na samotnú akciu, si však poďme pripomenúť, čo všetko tento výhodný elegán ponúka. Po dizajnovej stránke potešia hlavne minimálne rámiky na ľavej a rovnako aj pravej strane displeja. Kvalitný hliníkový rám drží všetky vnútornosti zariadenia starostlivo na svojom mieste a zároveň dodáva smartfónu punc luxusu a elegancie. Jedinečne textúrovaná zadná strana ponúka príjemné pocity pri držaní zariadenia a taktiež zabezpečuje smartfónu akýsi grip, ktorý sa postará o to aby vám smartfón nekĺzal z rúk. Predná strana poteší 5,5-palcovým FullHD displejom, ale aj 5 MPx prednou kamerou. Naopak vzadu si svoje miesto našiel 13 MPx hlavný fotoaparát OmniVision OV3850, ktorému robí spoločnosť duálny LED blesk spolu s logom výrobcu.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

elephone-p9000-lite_1

Pod kvalitnou vrstvou príjemného sandstone materiálu sa nachádza 8-jadrový čipset Helio P10 od spoločnosti MediaTek. Svižný a ničím nerušený multitasking zaručujú až 4 GB RAM pamäte, ktoré dopĺňa 32 GB interné úložisko. V prípade potreby je tu taktiež možnosť rozšírenia o pamäťovú microSD kartu do 128 GB. Tá sa vkladá do hybridného DualSIM slotu, ktorý bez problémov spolupracuje aj s 800 MHz LTE frekvenciou. Z funkčnej výbavy ďalej poteší aj USB Type-C s podporou USB OTG. Po softvérovej stránke Elephone P9000 Lite poteší takmer čistou verziou Androidu 6.0 Marshmallow a o slušnú výdrž na jedno nabitie sa postará batéria s kapacitou 3000 mAh.

elephone-p9000-oficialne-11

Samotná akcia je rovnako ako toto zariadenie niečím špeciálna. Zákazníci si totižto ovplyvnia predajnú cenu smartfónu samy, podľa celkového počtu registrácií na jeho kúpu, ktoré budú uskutočnené. Čím vyšší počet registrácií bude uskutočnený, tým nižšie zamieri cena za tento smartfón. V ideálnych podmienkach je tak možné získať Elephone P9000 Lite už za famóznych 124 €. Táto zaujímavá akcia končí v utorok 4. októbra. Určite neváhajte a pričiňte sa o čo najnižšiu cenu zdieľaním tohto článku.

Registrácia na kúpu Elephone P9000 Lite

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
50%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.