Elephone spustil crowdfundingovú akciu, Elephone P9000 a P9000 Lite až v 50 dolárovej zľave

banner-redmi-note-3
Číňania vedia, ako spropagovať telefón – či už je to žiarivými reklamami vo vašom obľúbenom prehliadači alebo superlatívmi od výmyslu sveta. My sme si už však na takéto triky zvykli, preto musia firmy vždy prísť s niečím originálnym. To je presne prípad novej vlajkovej lode Elephone P9000 a P9000 Lite.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Elephone pri propagovaní svojej novej dvojice zariadení zvolil zaujímavú stratégiu. Funguje to asi takto: Vy teraz prispejete Elephone v ich malej „crowdfundingovej“ akcii. Buď darujete 5 dolárov, alebo len 3. Číňania vám ako prejav vďaky(?) pošlú voucher (tzv. ELE Code), ktorý použijete pri kúpe smartfónu. Voucher má hodnotu 50 dolárov (ak ste darovali predtým 5) alebo 30 dolárov (ak ste darovali 3).

Elephone P9000 zbierka
Výsledná cena zariadenia sa po zľave vyšplhá na 200 dolárov (182 €) za P9000 a 150 dolárov (136 e) za Lite verziu. A to je za sľubovaný telefón veľmi dobrá cena. Obe P9000-ky ponúkajú štedrých 4 GB RAM + 32 GB ROM, Android Marshmallow a nový Mediatek čip Helio P10. Plná verzia ešte ponúka mnoho ďalších vylepšení, ako snímač odtlačkov prstov, bezdrôtové nabíjanie, NFC atď. (viď obrázok).

Elephone P9000 Lite zbierka
Ak o Elephone P9000 a P9000 Lite máte záujem (nečudo), stačí zájsť na túto stránku, kde sa dozviete o akcii viac. Do zbierky sa už v oboch prípadoch zapojilo viac ako 2500 ľudí. Telefóny sa začnú dodávať od februára.

Zdroj: gizchina.com, elephone.hk

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Daniel Krištof
Som študentom gymnázia. Mám rád dobrú hudbu a som nadšencom každého dobrého smartfónu. Momentálne vlastním Xiaomi Redmi Note 2. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa telefónov, rád vám odpoviem na [email protected]
  • stanley

    Najvacsim sklamanim bolo na tomto fone ajtak absencia helia x20 ako to malo byt povodne v top modeli p9000- to by bol celkom iny fon takto je to len obycajny priemerny midend akurat obohateny o ram ,elephone tymto svinsky podviedol zakaznikov a dlho ich tahal za nos prakticky uz od leta ked tento fon zacal ohlasovat ( v tomto mi pripomina svinske taktiky xiaomi a hranie sa so zakaznikom) ..no xiaomi svedci aspon ku cti ze maju vo fonoch vacsinou aspon vyladene svizne prostredie ,velmi siroku komunitnu podporu co o elephone tvrdit v oboch pripadoch nemozno

  • kuko61

    Takže pokaiľ má byť najvyšší model P9000 Edge, na ten zľava nie je? Myslím si, že to zmiatne veľa ľudí a budú platit 5USD s tým, že si budú myslieť, že dostanú zľavu na najvyšší model a nie na Light podľa starého názvu.