Elephone Ele Watch na prvých reálnych fotografiách, vyzerajú výborne!

Teraz čítate
Elephone Ele Watch na prvých reálnych fotografiách, vyzerajú výborne!

banner-redmi-note2
Čínske smarthodinky sa snažia zaujať zákazníkov vďaka veľmi nízkej cene, no horšie sú na tom po softvérovej stránke. Zväčša používajú vlastný operačný systém, ktorý je pre používateľov veľmi uzavretý.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Túto nepriaznivú situáciu sa budú snažiť zmeniť nové hodinky Elephone Ele Watch, ktoré by mali byť ozajstným trhákom. Svedčí o tom výbava, ktorá zahŕňa kvalitnú konštrukciu s lákavým dizajnom a výborný 1,5-palcový displej s jemným rozlíšením 320 x 320 pixelov. V repertoári nájdeme aj GPS, snímač srdcovej aktivity, 512 MB RAM, 4 GB interné úložisko a vodeodolnosť podľa certifikácie IP67.

IMG_6508
Nové Elephone Ele Watch by mali byť po luxusných Huawei Watch ďalšie z čínskych smarthodiniek, ktoré ponúknu výborný operačný systém Android Wear. Má to však jeden háčik. Doteraz však Elephone nedostal zdrojové kódy od Googlu, no pevne dúfame, že sa táto situácia rýchlo zmení a Ele Watch sa vstup na trh vydarí.

Elephone ele watch

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.