Elephone ELE Explorer bude nová športová 4K kamera od Elephone

banner-xiaomi-mi4c
Elephone neprestáva v tempe neustáleho vydávania nových zariadení a inak to nie je ani teraz. Tentokrát ale nechystá nový smartfón, bude zariadenie s trochu iného súdka, ktoré by sme od Elephone možno nečakali. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Novým produktom spoločnosti Elephone bude športová kamera Elephone ELE Explorer. Okrem vzhľadu, ktorý sa podobá na GoPro, ako to je u týchto kamier zvykom, Elephone zverejnil aj niektoré parametre. Azda najdôležitejším je objektív. Jedná sa o 16 MPx OV4689 senzor, ktorý dokáže natáčať aj 4K (UltraHD) videá, ale bohužiaľ, len pri 15 fps. Podporuje aj 2,7K do 30 fps, FullHD (1080p) až do 60 fps či HD (720p) do 120 fps. Procesor, ktorý bude túto kameru pohánať, je Allwinner V3. Displej bude 2-palcový so zatiaľ neznámym rozlíšením. Kameru môžete pripojiť k smartfónu alebo tabletu pomocou Wifi a fungovať bude aj pre Apple zariadenia. Telo bude pravdepodobne z plastu.

elephone-ele-explorer-2
Bohužial, Elephone zatiaľ oficiálne kameru ELE Explorer nepredstavil a nezverejnil ani cenu alebo aspoň predpokladaný dátum predstavenia/vydania.

Zdroj: Gizchina.com, Facebook.com/Elephone

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]