banner-elephone-p9000
Predstavením modelu Mi MIX priniesol Xiaomi do sveta smartfónov nový trend. Mnoho ďalších výrobcov tak začalo pracovať na vlastných zariadeniach s bezrámikovým displejom. Ďalším z nich bude podľa najnovšieho renderu aj spoločnosť Elephone, ktorá by už čoskoro mohla priniesť svoj model S8.

Xiaomi predstavením revolučného modelu Mi MIX spustilo vlnu inovácií aj u ostatných výrobcov, ktorí sa teraz snažia dobehnúť trend. Čoskoro tak na trhu uvidíme viacero smartfónov s bezrámikovými displejmi či inými novými vymoženosťami. Svoje miesto medzi týmito novinkami si chce nájsť aj model od spoločnosti Elephone, na ktorom výrobca momentálne pracuje. Ten prinesie okrem skvelej výbavy aj bezrámikový displej, podobný tomu, ktorý je použitý v Xiaomi Mi MIX. Podľa najnovšieho renderu smartfónu budú dve bočné strany obrazovky takmer úplne neviditeľné a zapracované do konštrukcie zariadenia. To však nie je všetko, čo chystaná novinka prinesie.

elephone-s8

Xiaomi Mi MIX na Slovensku

Na renderi môžeme vidieť aj cenzúru zadného fotoaparátu, podľa čoho môžeme predpokladať, že príde v duálnej verzii. Okrem toho dostane S8-ka aj veľké vnútorné úložisko s kapacitou 128 GB či 10-jadrový procesor, ktorý smartfónu poskytne množstvo výkonu. Výrobca tiež do novinky vloží nový snímač odtlačkov prstov a o kvalitné fotografie sa postará nový systém fotoaparátu. Podľa týchto informácií príde nový Elephone S8 s veľmi slušnou výbavou za skvelú cenu. Ďalšie informácie zatiaľ nie sú dostupné, no postupom času by sme sa mohli dozvedieť viac. Elephone týmto modelom tak bude nasledovať výrobcov ako Xiaomi, Nubia či Meizu, ktorí už svoje bezrámikové smartfóny predstavili alebo ešte len na nich pracujú. Nejedná sa o chvíľkovú záležitosť, pretože tento typ displejov je novým trendom, ktorý bude väčšina výrobcov uplatňovať vo svojich novinkách a nebudú to len výrobcovia lacných „čínskych“ zariadení. K nim by sa budúci rok mohol pridať aj kalifornský Apple, či iné renomované značky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP