Elektronické cigarety sa v posledných rokoch stávajú veľkým hitom. Tomuto spôsobu ‚‚fajčenia’’ sa oddáva čoraz viac ľudí, na čo reaguje aj trh a predstavujú sa nové a lepšie zariadenia, o akých si pred pár rokmi ani len nesníval.

Klasické cigarety a fajčenie je už na ústupe. Povedzme si pravdu – je z toho strašný zápach či už v podniku, na oblečení alebo len zo samotných cigariet. Obmedzenia prichádzajú aj zo strany štátu a to vo forme zákonov o ochrane nefajčiarov, kde sa zakazuje fajčiť na vybraných miestach a prevádzky sú nútené oddeliť fajčiarske miestnosti od nefajčiarskych.

Na tieto zmeny reaguje aj tabakový priemysel, keď len nedávno Philip Morris predstavil IQOS, čo je v podstate fajčenie bez horenia, len na základe nahrievania tabakovej zmesi a inhalácie dymu. Podobne fungujú aj elektronické cigarety, no s tým rozdielom, že nenahrievajú tabak, ale špeciálne zmesi glycerolu, propylénglykolu a arómy (prípadne vodu a nikotín), známe aj ako liquidy.

Elektronické cigarety odteraz aj vo FonTech Shope

Rozhodli sme sa preto obohatiť ponuku v našom FonTech Shope o elektronické cigarety rôzneho druhu. Zamerali sme sa hlavne na kompletné sady, ktoré stačí vybaliť a môžeš ich hneď začať používať. Nezáleží, či si fajčiar, alebo nie. Na trhu je množstvo nikotínových, ale aj beznikotínových náplní. Vybrať si môžeš z nepreberného množstva príchutí od tabaku, jahody, maliny až po popcorn či cukrovú vatu. Odporúčame sa však držať overených značiek, pri ktorých je riziko ich zdravotnej závadnosti minimálne až žiadne. Náplne však aktuálne v ponuke nemáme a odporúčame ti ich objednať z niektorého zo slovenských e-shopov.

Naša ponuka momentálne obsahuje produkty svetoznámych výrobcov SMOK a Eleaf, pričom časom budú pribúdať ďalšie. Cenovo sú nastavené tak, že si vyberie naozaj každý. Nájdeš tu aj kvalitnú batériu od Samsungu, ktorou sa dané cigarety napájajú (spravidla sú nutné 2 kusy). Pri troche zručnosti a tréningu môžeš následne vytvárať podobné kúsky, aké sú aj vo videu vyššie.

 

Toto nesmieš zmeškať!
Kompletná ponuka elektronických cigariet

Najlepšie ceny na trhu sú samozrejmosťou


 

TOP 3 elektronické cigarety v poriadnych zľavách

Eleaf iStick Pico TC 75W

Cena: 28 €

Ideálna cigareta, ak práve s vapingom začínaš. Ide o kompletný set, pri ktorom v balení nájdeš dva rôzne žhaviče s odporom 0,3 ohm a 0,5 ohm. Záleží tak už len na tebe, ktorý ti viac vyhovuje. Rozdiel medzi nimi je hlavne v rýchlosti nahrievania, výdrže a vyšší odpor vydrží aj vyšší výkon. Medzi hlavné prednosti tohto setu patrí možnosť nastaviť si výkon od 1 – 75W, ale využiť môžeš aj automatický mód Bypass, ktorý dodáva výkon podľa toho, aký žhavič je aktuálne nasadený a do úvahy sa berie aj stav akumulátora.

Kúpiť Eleaf iStick Pico TC 75W len za 28 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Dostupný je aj mód, v ktorom si môžeš nastaviť teplotu nahrievania žhaviacej hlavy. Každý si tak môže nastaviť cigaretu presne podľa seba tak, ako mu najviac vyhovuje. Všetko je jasne viditeľné na displeji na prednej strane. Napájanie prebieha pomocou jednej batérie, ktorú je možné nabíjať prostredníctvom microUSB portu. Kapacita atomizéra sú 2 ml.

SMOK Alien 220W

Cena: 52 €

Vyššia rada cigarety od svetoznámeho výrobcu SMOK, ktorého produkty patria medzi tie najlepšie na trhu. Aj v tomto prípade sa jedná o kompletný set. Umožňuje nastaviť výkon od 6 až po 220W. Kvalitné telo padne perfektne do ruky a vďaka veľkému spínaču na celej prednej strane ho nemusíš za každým hľadať.

Kúpiť SMOK Alien 220W za 52 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Veľký a čitateľný displej zobrazí všetky aktuálne informácie ako je stav batérie, teplota, napätie, aktuálny odpor či nastavený výkon. Rovnako ako v predchádzajúcom produkte, aj tu je dostupných viacero možnosti nastavenia. Kapacita atomizéra sú 3 ml a k napájaniu sú potrebné 2 batérie.

Vaporesso Revenger X 220W

Cena: 55 €

Podobná cigareta ako tá od SMOK s tým rozdielom, že ponúka oveľa atraktívnejší dizajn, s ktorým zaujmeš nejedného okoloidúceho. Takisto ponúka veľký a jasne čitateľný displej so všetkými potrebnými informáciami. Maximálny výkon je 220W a je regulovateľný.

Kúpiť Vaporesso Revenger X 220W za 55 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Napájaná je dvoma batériami, ktoré je možné nabiť cez microUSB konektor. V balení sa nachádza dvojica žhavičov, samotná cigareta s tankom (kapacita 5 ml), USB kábel a náhradné sklenené telo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú