Spoločnosť Xiaomi sa nezastavuje a neustále rozširuje svoje portfólio. Nedávnym prírastkom do rodiny gadgetov od tejto spoločnosti je A&D elektronická cigareta. Ako je u Xiaomi zvykom, aj tento produkt má skvelú cenu a štýlový dizajn.

Že aj menej prospešné veci môžu nájsť prospešné uplatnenie dokazuje „zdravá“ Xiaomi elektornická cigareta. Inžinieri Xiaomi zobrali mechanizmus elektronickej cigarety a využili jeho schopnosť rozptyľovať drobné čiastočky náplne. Namiešali špeciálne náplne bez nikotínu iba s obsahom vitamínov C, A, B6, B12, D a koenzímom Q10.

A&D cigareta má minimalistický a kompaktný dizajn. Vyrobená je z nerezovej ocele s matnou textúrou, jej dĺžka je 12 cm a priemer 1 cm. Produkt prichádza v štyroch farebných prevedeniach ladených podľa príchuti. Má pokročilú technológiu pre nasávanie dymu a inteligentnú automatickú kontrolu prúdenia vzduchu. Pri ťahu zasvieti na cigarete malé svetielko, ktoré opäť automaticky zhasne, keď sa cigareta nepoužíva.

Kúpiť Xiaomi e-cigarety s rôznymi príchuťami za 32 €

Ktorá príchuť?

Všetky cigarety v balení sú „jednorázové“ nie je možné vymeniť náplne, ale jedna cigareta vydrží v priemere až 500 potiahnutí. Balenie obsahuje štyri príchute zelené jablko, mentol, vanilka a grapefruit. Vitamínové A&D cigarety ale teraz môžeš získať v bleskovom výpredaji o 20 % lacnejšie. Balenie štyroch kusov ťa tak vyjde na 32 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom