K rozhodne zaujímavým gadgetom na leto patria elektrobicykle, ktoré môžu výrazne zjednodušiť tvoju prepravu najmä v mestách. Takéto zariadenie má vo svojej ponuke aj čínsky eshop Gearbest.

Za elektrobicyklom v ponuke stojí výrobca Fiido, čo je jeden z najnovších čínskych startupov v tejto oblasti. Rozhodne najzaujímavejšou špecifikáciou zariadenia bude aj pre teba dojazd. V tomto ohľade ponúka elektobicykel Fiido D1 dve výkonnostné verzie. Prvý model s batériou o kapacite 7,8 Ah dokáže prejsť v plne elektrickom režime 40 km. K dispozícii je však aj výkonnejšia verzia s 10,8 Ah batériou a dojazdom 50 km, ktorá v špeciálnom úspornejšom režime prejde dokonca až 90 km.

O ťah sa stará 250 W motor, vďaka čomu môžeš dosiahnu maximálnu rýchlosť 25 km/h. Problém nebude ani jazda v stúpaní. Cena tohto prepravného prostriedku je pritom veľmi podobná základnej verzii elektrickej kolobežky od Xiaomi. Za model s dojazdom 40 km zaplatíš 377 €, pričom výkonnejšia verzia vyjde na 429 €. Čo sa týka dopravy, tak k dispozícii je železničná Europe Priority Mail. Je zadarmo a zásielka ti príde bez doplatkov na DPH.

Kúpiť elektrobicykel Fiido D1
s dojazdom 80 km (v šetriacom režime) za 377 €

Kúpiť elektrobicykel Fiido D1
s dojazdom 90 km (v šetriacom režime) za 429 €

To sú teda hlavné výkonnostné špecifikácie elektrobicykla Fiido D1, okrem toho však výbava ponúka napríklad aj skladaciu konštrukciu. Vďaka tomu môžeš bicykel zložiť do prívetivejších rozmerov a jednoduchšie ho preniesť či uskladniť. Váha celého zariadenia je 18 kg. Súčasťou bicykla sú 14-palcové kolesá a k dispozícii sú diskové brzdy.

Zariadenie disponuje aj špeciálnym držiakom pre tvoj smartfón. Po pravej ruke však nájdeš aj špeciálny displej, vďaka ktorému uvidíš aktuálnu rýchlosť, či tlačidlo pre prepínanie jednotlivých režimov. Nosnosť celého zariadenia je 120 kg. Eletkrobickykel Fiido D1 je tak rozhodne zaujímavou alternatívou k elektrickej kolobežke, ktorá je hitom nielen tohto leta.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom