Čínske Xiaomi už dávno nepredstavuje len známeho výrobcu smartfónov. Skvelé produkty, akými sú napríklad elektrické zubné kefky, vysávače, kolobežky či skútre uľahčujú mnohým každodenný život. Ďalším Xiaomi ekologickým prostriedkom, ktorý je ako stvorený pre rýchlu a jednoduchú prepravu predstavuje elektrický bicykel HIMO V1.

Exkluzívna cena len pre našich čitateľov

Už elektrické kolobežky zaznamenali obrovský záujem, nakoľko sa jedná o skvelú kvalitu za ešte lepšiu cenu. Rovnako to platí aj v prípade elektrického bicykla. Ten momentálne dostaneš za najnižšiu cenu vôbec. V spolupráci s čoraz viac obľúbeným internetovým predajcom GeekBuying sme vybavili špeciálny kupón, ktorý z tejto ponuky spraví ‚‚must have‘‘ produkt.

Kúpiť elektrický bicykel Xiaomi HIMO V1 s dojazdom vyše 50 km za 403 €
Doručenie bez colných poplatkov cez Road Line

Finálna cena 403 € vrátane bezcolnej dopravy bude dostupná pre našich čitateľov po zadaní špeciálneho kupónu NGYLMJEL. Počet kusov v tejto sume je však obmedzený, tak príliš neotáľaj a čím skôr si zabezpeč štýlový dopravný prostriedok, ktorý ti bude závidieť nejeden okoloidúci.

Bicykel vyniká okrem iného svojimi malými rozmermi a hmotnosťou 16,7 kg. K dispozícii sú skladacie riadidlá, ktoré sa pripájajú k pedálom a tak si HIMO V1 bez problémov a v priebehu pár sekúnd poskladáš a vezmeš so sebou napríklad do električky či auta. Hlavný zdroj energie predstavuje lítium-iónová batéria s kapacitou až 6 Ah. Po úplnom dobití, ktoré trvá 6,5 hodiny, môžeš najazdiť viac než 50 km, čo je veľmi slušný dojazd. Pre porovnanie, plne nabité elektrické kolobežky zvyknú mať dojazd približne 20 km.

Xiaomi samozrejme dbalo aj na bezpečnosť, a tak do výbavy pridalo LED osvetlenie, ktoré zaručí, že cyklistu bude vidno aj v nočných hodinách. Bezpečnosti sa týkajú aj brzdy, ktoré sa neboja žiadneho počasia. Brzdná dráha pri dobrom (suchom) počasí predstavuje 4 a pri mokrom počasí 6 metrov. Riadidlá  obsahujú malú obrazovku, ktorá zobrazuje všetky potrebné údaje o jazde. Zároveň je pomocou nej možné voliť režim jazdy, ktorý môže byť plne elektrický, alebo len asistenčný, kedy cyklistovi elektromotor dopomáha pri krútení pedálov.

Základné informácie o kapacite batérie, prejdenej vzdialenosti alebo rýchlosti si pozrieš na jednoduchom, no prehľadnom displeji. Možno ťa napadla otázka čo ak elektronika, ktorá je súčasťou bicykla zmokne ? Ani v tomto prípade si nemusíš robiť starosti, pretože súčasťou je IP54 certifikácia, ktorá bicykel chráni proti vode. Rozmermi malý, no výbavou veľký pomocník na cestách predstavuje skvelú ekologickú možnosť prepravy. Navyše za takúto cenu to vôbec nie je drahý špás.

Finálna cena po zadaní kupónu, ktorý aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom