Zdravý a čistý chrup je vzácna výsada, ktorá podvedome vzbudzuje v spoločnosti prirodzený rešpekt. Získať ho a udržať si ho v priebehu času dá zabrať. S týmto pomocníkom to však zvládneš oveľa ľahšie.

SARMOCARE S100 je kompaktná elektrická zubná kefka s hmotnosťou iba 115 gramov, vďaka čomu sa komfortne drží v ruke. Celá konštrukcia je z odolného plastu ABS HI-121 s certifikátom vodotesnosti IPX7. Vo vnútri je skrytý výkonný vibračný motor s frekvenciou 31 000 kmitov za minútu, teda 516 Hz. Výbava zahŕňa 5 čistiacich režimov pre rôzne príležitosti.

Zdroj fotografie: Gearbest.com

Ochráni zuby aj ďasná pred poškodením

Inteligentný časovač zabezpečí automatické vypnutie po 2 minútach čistenia, čo je zároveň optimálny čas na čistenie zubov týmto typom zubnej kefky. Aby sa zabránilo prehnanému čisteniu na jednom mieste, kefka je vybavená aj alarmom, ktorý krátkym pozastavením upozorní, že je čas prejsť na inú časť zubov.

Zdroj fotografie: Gearbest.com

Kúpiť zubnú kefku SARMOCARE S100 za 12 €
Zľavový kupón BEATBGT

Nabiješ ju aj z power banky

Energiu dodáva 800 mAh batéria, ktorej nabíjanie prebieha bezdrôtovo pomocou dokovacej stanice a USB portu. Približne 16 hodín nabíjania poskytuje dostatok energie pre až 30 dní používania. O stave batérie informuje drobný svetelný indikátor. Súčasťou balenia je kefka, nabíjací USB dok a dvojica čistiacich hláv. Nové čistiace hlavy ťa vyjdú 2,70 € za 2 kusy. Celá zubná elektrická sonická zubná kefka ťa vďaka kupónu BeatBGT za 12 €. Pozor, každý deň platí kupón len pre prvých 50 kusov.

Zdroj fotografie: Geekbuying.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom