Preplnené veľkomestá čoraz viac komplikujú život bežnému občanovi, ktorý každý deň dochádza napríklad do práce. Namiesto svojho auta tak väčšinou využije mestskú hromadnú dopravu alebo sa rozhodne niečo spraviť pre svoje zdravie a volí dochádzku pešo. 

V zahraničí sa vo veľkom začína presadzovať dochádzanie napríklad na elektrickej kolobežke. Práve tento prepravný prostriedok je perfektným spoločníkom do nášho každodenného života, pričom Slováci už nemusia len tíško závidieť krajinám za Veľkým čínskym múrom či Američanom. Pre nás tu je totiž akcia z európskeho skladu, vďaka ktorej si aj ty budeš môcť vychutnať, aké je to premávať sa na takomto dopravnom prostriedku.

zdroj fotografie: TomTop

Kúpiť elektrickú kolobežku Lixada z európskeho skladu za 348 €
Zľavový kupón FONTECH

Tento „tátoš“ na elektrický pohon ťa smelo odvezie kamkoľvek, či už to bude na nákupy, alebo do spomínanej práce. 8-palcové kolesá sú poháňané elektromotorom s výkonom 250 W, ktorý dokáže vyprodukovať aj slušnú maximálnu rýchlosť 30 km/h, dojazd rovnako až 30 km a skúter dokáže maximálne uniesť 120-kilového jedinca. Batéria má kapacitu 8 Ah.

zdroj fotografie: TomTop

Primárnym strojcom úspechu týchto zariadení je ale predovšetkým ich kompaktnosť a schopnosť rýchleho prenášania. Aj z tohto dôvodu sa teda Lixada rozhodla pripraviť špičkové konštrukčné spracovanie, no pritom ľahké (celková hmotnosť 11,9 kg) a praktické. Naozaj veľa technických vychytávok bolo zakomponovaných do riadidiel, kde sa nachádza displej a všetky potrebné ovládacie prvky. Na pravej strane je páčka, ktorá slúži na pridávanie plynu, zatiaľ čo rovnaká páčka, no na ľavej strane, slúži na brzdenie pomocou magnetických bŕzd.

zdroj fotografie: TomTop

Prednú časť taktiež vypĺňa svetlo a aby si bol pre ostatných účastníkov premávky rovnocenným súperom, k dispozícii budeš mať aj plnohodnotný klaksón. Ak si teda rozhodnutý, že niečo takéto vyskúšaš, rozhodne ťa poteší správa o cene, ktorú sme vybavili. Vďaka nášmu exkluzívnemu kupónu FONTECH klesne cena za tento skúter len na výborných 348 €. Poštovné ťa v tomto prípade vyjde na 29 €.


zdroj fotografie: TomTop

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom