Už onedlho začne jedne z najväčších obchodných sviatkov, známy tiež ako Black Friday. V tomto období je väčšina vecí v skvelých zľavách a to predovšetkým v zahraničí, kde sú tie ceny reálne a nie umelo vytvorené, ako často praktizujú slovenskí obchodníci.

V rámci tejto akcie máme pre teba pripravenú prezentáciu dvoch výrobkov, ktoré si určite zaslúžia tvoju pozornosť. V pomere ceny a výkonu ide o jedne z najlepších zariadení. Možno sa ti spočiatku bude zdať značka produktov neznáma, no fakt je taký, že ide o vlastnú značku spoločnosti Gearbest, pod ktorou predáva všemožné produkty.

Elektrická kolobežka Alfawise M1

Cena: 276 €

Alfawise M1 disponuje 280Wh batériou, ktorá ti zabezpečí dojazd až 30 km, pričom maximálna rýchlosť kolobežky je 25 km/h. Jej opätovné nabitie následne zaberie 6 hodín. Kolobežka je samozrejme skladacia a jej rozloženie či zloženie ti nezaberie viac než 3 sekundy. Prípadné prenášanie nebude náročné, keďže váži iba 12,5 kg. Ide tak o priameho konkurenta pre Xiaomi kolobežku, s ktorou sú si podobné nie len parametrami, ale taktiež aj výzorom. Výhodou je však omnoho nižšia cena, než je v prípade neodľahčenej verzie Xiaomi kolobežky. Gearbest, ktorý stojí za značkou Alfawise, pritom tvrdí, že ich kolobežka má vychytané všetky „muchy“, ktoré sa objavovali u modelu od Xiaomi a aj napriek nižšej cene tvrdí, že kvalita M1 je na vyššej úrovni.

Kúpiť elektrickú kolobežku Alfawise M1 len za 276 €

Na riadidlách sa nachádza displej, ktorý ukazuje aktuálnu rýchlosť a stav nabitia batérie. Brzda na Alfawise M1 sa nachádza vpredu i vzadu, pričom tá predná disponuje systémom ABS. Na brzdenie upozorní okoloidúcich brzdové svetlo, ktoré sa nachádza na zadnom blatníku. Vpredu sa taktiež nachádza svetlo, takže  sa s ňou nestratíš ani v tme.

Tyčový vysávač Alfawise FJ-166A

Cena: 98 €

Druhým, nemenej zaujímavým produktom je tyčový vysávač, ktorý sa skladá z dvoch častí. Na rýchle vysávanie malých miest, pohovky či interiéru auta ti postačí aj vyberateľný malý vysávač, s ktorým tieto úkony bez problémov zvládneš. V prípade ťažšie dostupných miest alebo bežného vysávania domácnosti, môžeš využiť jeho zväčšenú verziu klasického tyčového vysávača.

Elektrická kolobežka a tyčový vysávač od Gearbestu

Kúpiť tyčový vysávač Alfawise FJ-166A za 98 €

Čo sa týka parametrov, tak pri plnom výkone (600 Pa) zvládne vysávač pracovať zhruba 20 minút a v šetriacom režime rovných 40. Kapacita zásobníka na nečistoty je 500 ml a nechýba ani účinný HEPA filter, ktorý zachytí až 99,9 % čiastočiek prachu. Stav batérie je prakticky riešený LED indikátorom na tele.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom