Umývanie zubov patrí k bežnej súčasti nášho každodenného života. Nielenže tým zlepšujeme zdravie zubov a ústnej dutiny, starostlivé čistenie ťa častokrát môže ochrániť pred vysokým účtom u zubára.

Čistenie zubov je pre veľa ľudí nepríjemné. Svoje klasické zubné kefky preto vymieňajú za elektrické, no tie ich svojou cenou mnohonásobne prevyšujú. To však neplatí v príde kefky SEAGO SG-507, ktorá je dostupnejšia než kedykoľvek predtým a ukáže ti, že aj na umývanie zubov sa môžeš tešiť.

Bezkonkurenčná cena

Vďaka nášmu FonTech Shopu môžeš túto kefku získať len za 8,56 eur, čo z nej robí jednu z najlacnejších elektrických zubných kefiek na trhu. Poštovné je v tomto prípade len 1,25 eur cez Registered Air Mail a odporúčame tiež zásielku poistiť za 1,03 eur. Nakoľko ide o malú zásielku, žiadne ďalšie poplatky ťa už nečakajú.

Kúpiť elektrickú zubnú kefku SEAGO SG-507 za 8,50 Eur
Kupón nájdeš v obchode

5 rôznych možnosti čistenia

Kefka SEAGO SG-507 prichádza až s piatimi rôznymi možnosťami čistenia, aby si každý našiel ten svoj, ktorý mu vyhovuje a ktorý potrebuje. Na výber tak máš mód na bielenie zubov, klasické čistenie, na citlivé zuby, pre lesk a masážny. Hlavný rozdiel je v počte vibrácií, ktoré môžu maximálne dosiahnuť až 40 000 za minútu.

Obsahuje navyše 2-minútový časovač s 30 sekundovým intervalom. Tento interval bol vybraný viacerými zubármi ako ten najvhodnejší. Samozrejmosťou je aj odolnosť voči vode podľa certifikácie IPX6.

O nabíjanie sa starať nemusíš

Kefka obsahuje integrovanú batériu, ktorá sa môže pochváliť nevídanou výdržou. Na jedno nabitie totiž dokáže fungovať až celých 30 dní. Ak už je batéria slabá, upozorní ťa na to LED dióda. Nabíjanie prebieha prostredníctvom priloženého microUSB kábla a trvá rovné 4 hodiny.

Okrem toho v balení nájdeš aj 3 hlavice vyrobené z kvalitného materiálu. Takáto skvelá ponuka sa však nemusí tak skoro opakovať, preto by si sa mal poponáhľať, nakoľko je dostupných už len 20 kusov. Za takú nízku cenu toho získaš naozaj veľa a nemusíš míňať niekoľko desiatok eur za tie v našich obchodoch.

Kupón aplikuješ v košíku: 

Zobraziť celú galériu (5)
Screenshot/Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom