EleCam 360 bude VR kamera za rozumnú cenu

banner-elephone-p9000
Čínske značky majú vo zvyku skákať na trendy nastavené známejšími značkami. Jedným takým sú kamery schopné nahrávať prostredie v 360-stupňovom uhle, alebo ak chcete, VR kamery. Na rovnakej práve pracuje Elephone, známy najmä svojou radou smartfónov. Prvotný názov prichádzajúceho zariadenia je EleCam 360.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Elephone však do trhu s kompaktnými „akčnými“ kamerami už v minulosti nazrel. Za zmienku stojí Ele Explorer, čo je vo svojej podstate lacnejšie GoPro. Poskytuje však všetky potrebné funkcie, vrátane nahrávania v 4K rozlíšení. Okrem toho bude vydaný ešte Ele Explorer Pro, ktorý stavia na základoch predchodcu a vylepšuje ho v každom smere.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Elephone Explorer Pro white
Teraz k EleCam 360. Bude sa jednať o akčnú kameru s dvoma objektívmi schopnými nahrávať súčasne, obe so svetelnou clonou f/2.0. Tieto objektívy budú od značky Sony, konkrétne Sony IMX177. Budú podporovať aj 4K nahrávanie, zatiaľ však nie je známy počet snímkov za sekundu (dúfame v aspoň 30 fps!). Dáta sa budú prenášať pomocou aplikácie cez Wi-FI. Bohužiaľ, čo sa týka obrázka, jedná sa len o prototyp. Presný dátum vydania ani ďalšie presnejšie špecifikácie zatiaľ nie sú známe.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]