Letné mesiace bývajú plné dovoleniek, výletov no hlavne nezabudnuteľných zážitkov. Uchovať tie najlepšie môže pomôcť akčná kamera a ak ju stále nemáš, tak tento kúsok ťa možno presvedčí k jej kúpe.

Nie každý však potrebuje kúsok za stovky eur a to obzvlášť vtedy, ak ju využíva len sporadicky. Jednoduchšie je kúpiť priemerný model, ktorý stojí pár desiatok eur a obstojne zvládne každú úlohu.

Privátna značka obchodu Gearbest – Alfawise, predstavila svoj vlastný kúsok v podobe modelu V50 Pro. V rámci limitovanej akcie ju môžeš mať už za skvelých 57 €. K dispozícii je stále dostatok kusov, no netreba zbytočne dlho otáľať.

Kúpiť akčnú kameru AKEN V50 Pro so 4K nahrávaním za 57 €
Doručenie bez ďalších poplatkov cez EU Priority Line

Odporúčame tiež priplatiť 1 € za dopravu EU Priority Line, s ktorou ťa nečakajú žiadne ďalšie poplatky a balík ti príde kuriérom až k tebe domov. A to všetko v priebehu niekoľkých dní.

Slušné parametre a množstvo príslušenstva

Za tak nízku cenu je pre zákazníka pripravené viac než slušné zariadenie. Ponúka čip Ambarella A12S75, ktoré používa viacero kamier. Z tých známejších je to napríklad SJCAM. Viac než procesor sú pre používateľa prednejšie veci ako snímač, funkcie či príslušenstvo. Ani v tomto smere však AKEN V50 Pro nezaostáva.

Ponúka 12 MPx snímač Sony IMX258 s pozorovacím uhlom až 170 stupňov a možnosťou natáčať 4K video pri 30 fps či FullHD pri 60 snímkoch za sekundu. Podporuje tiež viacero režimov nahrávania a je ju možné ovládať aj diaľkovo (WiFi). Dôležité a aktuálny informácie môžeš sledovať na 2 palcovom HD displeji. Samotná kamera je veľmi ľahká a váži len 76 gramov.

Súčasťou kamery je aj batéria, ktorá má kapacitu 1050 mAh a vydrží približne 50 minút nahrávania. Nabíjanie prebieha pomocou nabíjačky alebo počítača cez microUSB port. Podpora kariet je do maximálnych 32 GB, pričom musí podporovať aspoň UHS-3.

Pri kúpe ťa určite poteší aj množstvo príslušenstva, ktorá ti s kamerou dorazí v balení. Nechýba vodeodolné puzdro, tripod, diaľková spúšť a množstvo držiakov, s ktorou ju pripevníš na prilbu či bicykel.

Výsledná cena vrátane dopravy EU Priority Line

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú