banner-oneplus2
Čínska spoločnosť Ecoo minulý rok vydala smartfón Ecco E04, ktorý bol v recenziách vychvaľovaný, ale o tejto značke vie stále len málo ľudí. Teraz chystajú jeho nástupcu, E05.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ecoo E05 ponúkne 5-palcový FullHD displej, MediaTek MT6753 s taktom 1.5 GHz, 3 GB RAM, 13 MPx zadný fotoaparát, 5 MPx prednú kameru a snímač odtlačkov prstov. Telo smartfónu by malo byť z kovu, pričom zadný odnímateľný kryt bude vyrobený z plastu. Na zadnej strane sa okrem fotoaparátu a blesku nachádza aj spomínaný snímač na odtlačky prstov. Na fotkách je vidieť, že smartfón bude obsahovať len dve fyzické tlačidlá (ovládanie zvuku a tlačidlo na zapnutie/vypnutie), na spodnej strane bude umiestnený reproduktor a na vrchu bude 3,5 mm jack.

Vnútorná pamäť ponúkne 16 GB, pričom rozšíriteľná bude pomocou microSD kariet do 32 GB. Batéria bude disponovať kapacitou 2100 mAh, operačným systémom bude Android 5.1 a nový Ecoo E05 prinesie aj podporu 4G LTE sietí s frekvenciami B1/B3/B7/B20. Podľa fotiek dokážeme určiť aj to, že dostupné budú minimálne dve farebné prevedenia (zlatá a strieborná). Smartfón pôjde do predaja koncom tohto mesiaca, pričom e-shop Coolicool.com zaradil Ecoo E05 do ponuky za približne 180 €.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú