Ecoo E03 ponúka dizajn Meizu M2 a snímač odtlačkov prstov

Čínska spoločnosť Ecoo je na našom území úplne neznámym pojmom a je to vďaka veľmi chabému portfóliu smartfónov. Zmeniť by to mala novinka s kódovým označením E03, ktorá svoje dizajnové črty kopíruje od konkurenčného modelu Meizu M2. 

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Pri bližšom pohľade zistíme, že tieto dve novinky majú k sebe oveľa bližšie než by sa zdalo na prvý pohľad. V prvom rade sa jedná o dizajnové črty, ktoré sa spoločnosť ani nijak extra nesnažila zamaskovať. Prednej strane dominuje 5 palcový displej, spolu s domovským tlačidlom. Výkon obstaráva MediaTek MT6735 podobne ako novo predstavené Meizu. Po softvérovej stránke výrobca siahol po Androide 5.0. E03-ka ponúkne 8 MPx zadnú kameru od spoločnosti Sony a to čip IMX219.

ecoo-eo3

Spoločnosť Ecoo sa snaží naštartovať svoju kariéru v oblasti smartfónov a dopomôcť by k tomu mal práve model E03. Z pohľadu špecifikácií sa bude jednať o zariadenie spadajúce do low-end kategórie.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]