Pre každého milovníka hudby je určite nočnou morou, keď mu prestanú fungovať jeho obľúbené slúchadlá, lebo nešťastne potiahol kábel a došlo k jeho neúmyselnému poškodeniu. 

Oslobodiť sa od časovanej bomby s názvom kábel, rovnako ako aj jeho rozmotávania, sa môžeš veľmi jednoducho s nasledujúcim výberom bezdrôtových slúchadiel, ktoré stoja rovnako, ako bežné slúchadlá. Zároveň ťa ani v budúcnosti nezaskočí, keď tvoj budúci mobil nebude mať 3,5 mm zvukový jack.

Stereo Bluetooth športové slúchadlá S6

Cena: 2,49 €

Kúpiť stereo Bluetooth slúchadlá S6 za 2,49 €
Zľavový kupón LCXS6

Slúchadlá S6 sú jednoduché športové štupľové slúchadlá, ktoré sú prepojené krátkym káblom, na ktorom sú umiestnené aj ovládacie tlačidlá hlasitosti. Slúchadlá so svojím mobilom spáruješ pomocou moderného a zároveň úsporného pripojenia Bluetooth 4.1, ktoré dokáže zabezpečiť až 2 hodiny prevádzky na jedno nabitie. Nabíjanie trvá približne 1 hodinu a prebieha pomocou microUSB portu, ktorý je súčasťou ovládacieho prúžku na kábli.  Vďaka integrovanému mikrofónu slúchadlá S6 môžeš využiť aj na volanie. Vďaka kupónu LCXS6 dostaneš až 35 % zľavu, čím sa výsledná cena zníži na 2,49 €.

Bluetooth slúchadlo i7 na štýl Apple Airpods

Cena: 5,15 €

Kúpiť Bluetooth slúchadlá i7 za 5 €

Ak sa chceš od káblov osamostatniť úplne, určite ťa zaujme toto Bluetooth slúchadlo, ktoré vzhľadom nápadne pripomína populárne slúchadlá Apple AirPods. Vďaka svojmu dizajnu sa výborne hodí ako Bluetooth slúchadlo do auta či kancelárie, ale aj do terénu počas športových aktivít.

Aj v tomto prípade je súčasťou energeticky úsporné rozhranie Bluetooth 4.1, ktoré zabezpečí 3-4 hodiny prehrávania hudby, alebo 6 hodín telefonovania vďaka integrovanej 40 mAh batérie. Nabíjanie prebieha pomocou tenkého jacku ktorý sa následne pripája do USB rozhrania.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom