Vlajkové modely od Xiaomi patria každý rok k tým najlepším smartfónom sveta. Napriek tomu, že im vo výbave nechýbajú najnovšie súčiastky ani funkcie, dokážu lákať veľmi atraktívnou cenou. Teraz môžeš v skvelej zľave nájsť minuloročný top model Xiaomi Mi5S Plus, ale aj súčasnú pýchu výrobcu v podobe Xiaomi Mi6.

Xiaomi Mi5S Plus

Najprv sa obhliadneme za minulým rokom. Xiaomi v septembri 2016 len približne 6 mesiacov po predstavení Mi5 opäť predviedlo vylepšený smartfón, tentoraz s názvom Mi5S. Tento model prišiel aj vo verzii s označením „Plus“, ktorý sa aj v súčasnosti môže pochváliť skvelými špecifikáciami. Vyniká najmä 5,7-palcovým FullHD displejom, procesorom Snapdragon 821 či duálnym fotoaparátom. Ten ponúka dva snímače s rozlíšením 13 MPx, clonu f/2.0 a samozrejmosťou je aj nahrávanie 4K videí.

Kúpiť Xiaomi Mi5S Plus za 205 €
Zľavový kupón FONTECH40

Na plynulý chod systému s rezervou postačí 4 GB RAM, ktorú dopĺňa 64 GB vnútorné úložisko, žiaľ bez možnosti rozšírenia pomocou microSD karty. Súčasťou výbavy je aj snímač odtlačkov prstov a batéria s kapacitou 3800 mAh. To sú teda rozhodne ešte aj dnes veľmi lákavé špecifikácie.

V spolupráci s e-shopom Gearbest teraz prinášame aj exkluzívnu zľavu pre tento smartfón. Xiaomi Mi5S Plus tak môžeš získať za skvelých 205 €, a to pri využití kódu FONTECH40. Samozrejmosťou je aj doprava EU Express, ktorá ťa vyjde len na 6 € a zaistí plynulé doručenie bez ďalších poplatkov. Rozhodne sa však ponáhľaj, pretože v tejto zľave je dostupných len 5 kusov.

Xiaomi Mi6

Vo výbornej zľave je momentálne aj nástupca Mi5S a tohtoročná vlajková loď v podobe Xiaomi Mi6. Tento model svojou výbavou spĺňa najprísnejšie kritéria. Srdcom zariadenia je totiž procesor Snapdragon 835, ktorého jadrá sú vyrobené moderným 10 nm procesom.

Medzi špecifikáciami tiež nájdeme masívnych 6 GB RAM, 64 GB vnútornú pamäť a 5,15-palcový FullHD displej. Aj pri tomto smartfóne vyniká duálny fotoaparát, tentoraz s rozlíšením 12 MPx, clonou f/1.8 a 2-násobným optickým priblížením.

Kúpiť Xiaomi Mi6 za 299 €
Zľavový kupón FONTECH44

Zobraziť celú galériu (3)
Kristián Hrušovský / FonTech

Energiu dodáva 3350 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania, snímač odtlačkov je u tohto modelu umiestnený v kapacitnom domovskom tlačidle vpredu. Aj tento smartfón môžeš teraz získať o tretinu lacnejšie než obyčajne. V našom FonTech shope môžeš Xiaomi Mi6 nájsť za cenu 299 €. Ani tu sa však neoplatí váhať, dostupných je v tejto zľave 5 kusov FONTECH44.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP