banner-redmi-4Pomaly sa nám hromadia predvianočné ponuky na tie najrozličnejšie smartfóny. Dnes to bude obzvlášť zaujímavá konfrontácia troch úplne odlišných zariadení. Dva sa svojimi vlastnosťami a dizajnom zaraďujú medzi odolné smartfóny a posledný sa skôr zameriava na príťažlivý vzhľad v kombinácii s atraktívnou cenou. 

HomTom HT20

Cena: 90 €

Kúpiť HomTom HT20 za 90 €

Prvým na zozname je odolný jedinec z dielne HomTom. Model HT20 má zaujať najmä odolným telom s trojitou ochranou a certifikáciou IP68. Prednú stranu vypĺňa 4,7-palcový IPS HD displej. Srdcom je procesor MediaTek MT6737, 2 GB RAM pamäte a 16 GB rozšíriteľného interného úložiska. Vymeniteľná 3500 mAh batéria sa stará o napájanie tohto monštra, zatiaľ čo príjemný zážitok pri používaní obstaráva Android 6.0 Marshmallow s menšou grafickou úpravou.

Nechýba ani DualSIM funkcionalita s kompletnou nádielkou LTE frekvencií, pomocou ktorých tak budete môcť využívať najrýchlejšiu mobilnú sieť u všetkých slovenských operátorov. Cena smartfónu je 90 €, no ak vám ho náhodou zastavia na colnici, DPH bude činiť len 18 €.

Blackview BV6000

Cena po aplikovaní kupónu: 164 €

blackview-bv6000-na-slovensku1

Kúpiť Blackview BV6000 za 164 €
Kupón LCXBLBV6K6

Spomínali sme, že vo výbere sú dva smartfóny so zameraním na zvýšenú odolnosť. Druhým je veľmi dobre známy Blackview BV6000, ktorý má vo svete početné zastúpenie majiteľov. Prečo je ale tak populárny? No v prvom rade za to vďačí extrémne odolnej konštrukcii, ktorá si poradí aj s masívnym pádom z niekoľkých metrov. Opäť platí, že dostupná je certifikácia IP68, ktorá ponúka zvýšenú odolnosť voči vode a prachu. 4,7-palcový HD displej je postačujúci a rovnaké tvrdenie platí aj pre 8-jadrový MediaTek MT6755 spolu s 3 GB RAM pamäťou a 32 GB úložiskom.

blackview-bv6000-na-slovensku3

Vzadu sa nachádza 13 MPx hlavný fotoaparát, ktorý na prednej strane podporuje 5 MPx selfie snímač. Android 6.0 Marshmallow je dostupný v čistej forme bez náročnej nadstavby. Kompletné 4G pripojenie na všetkých frekvenciách podporuje DualSIM. Cena po aplikovaní kupónu LCXBLBV6K6 predstavuje len 164 €. Pri možnom zastavení balíka colnicou budete nútení doplatiť DPH vo výške 20 %, čo v tomto prípade robí necelých 33 €.

UMi Super

Cena po aplikovaní kupónu: 160 €

umi-super-recenzia007

Kúpiť UMi Super za 160 €
Kupón LCXUMSUPER30

Posledným smartfónom v tomto krátkom výbere je populárny UMi Super. Ten si zakladá na luxusnom dizajne v hliníkovom prevedení, do ktorého výrobca umiestnil 5,5-palcový FullHD displej. O výkon sa stará procesor MediaTek Helio P10, ktorému sekunduje až 4 GB RAM pamäť, respektíve 32 GB interné úložisko s podporou microSD kariet. Android 6.0 Marshmallow v čistej podobe sa zas postará o bezchybné operácie pri každodenných činnostiach.

umi-super-recenzia014

Veľmi dobre pôsobí tiež 4000 mAh batéria. Fotoaparáty majú rozlíšenie 13 MPx vzadu a 5 MPx vpredu. Používateľ má k dispozícii aj DualSIM s plnou podporou LTE. S kupónom LCXUMSUPER30 vás smartfón vyjde len na 160 €. Pri zastavení colnicou sa ale cena zvýši o 32 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP