Xiaomi tenisky patria k najobľúbenejšiemu príslušenstvu čínskeho výrobcu, ktorý nepatrí medzi elektroniku. Zamilovali sme si ich aj my v redakcii a máme ich hneď niekoľko. S radosťou preto oznamujeme, že Xiaomi dnes predstavilo druhú generáciu.

Už prvá verzia tenisiek priniesla štýlový dizajn a veľmi nízku cenu, čím šlo o žiadaný produkt. S inteligentným čipom si navyše mohol presne odsledovať počet prejdených krokov za určité obdobie. Dnes tento čínsky gigant predstavil druhú generáciu, ktorá prináša vylepšený vzhľad a lepšiu povrchovú úpravu. Cena pritom ostáva stále veľmi prijateľná.

Lepšia stabilita nohy a odolnosť

Nové tenisky s vyrábané procesom Uni-Molding, kde je 5 rôznych vrstiev a druhov materiálov zatavených spoločne do jedného kusu. Tým sa vytvoril čistejší vzhľad a rapídne sa znížila aj pravdepodobnosť povolenia spojov. Lepší výrobný proces tiež poskytuje lepšiu stabilitu a podporu nohy. Medzi podrážkou a teniskou sa nachádza materiál zvaný INFUSE, vďaka čomu je chôdza v nich pohodlnejšia a aj odolnosť tenisiek je vyššia.

Materiál je vyrobený z bezšvového, vysoko elastického materiálu. Preto sa dokáže prispôsobiť profilu každého chodidla a bez problémov ich je možné prať v práčke. Zatiaľ nebola reč o žiadnom inteligentnom čipe vo vnútri tenisiek. Je možné, že v tomto smere žiadna zmena nenastane a bude možné použiť čip z prvej generácie.

Tenisky budú dostupné v piatich rôznych farbách, vrátane bielej a oranžovej, ktoré sú určené hlavne pre ženy, nakoľko budú dostupné vo veľkosti 36 – 39. Čierne, modré a tmavošedé budú dostupné vo veľkostiach 39 – 46. Predávať sa začnú už 11. júna a cena je stanovená na 199 juanov, čo je cca 26 €.

Kúpiť Xiaomi tenisky prvej generácie za najlepšiu cenu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom