Produkty spoločnosti DJI kraľujú na trhu s dronmi, no na druhej strane patria cenovo k najdrahším. Nie za všetky modely však treba siahať veľmi hlboko do vrecka. Dôkazom toho je dron Tello, ktorý vzišiel zo spolupráce DJI a Ryze.

Tento šikovný malý dron ti aj za nižšiu cenu stále ponúkne poriadnu dávku zábavy. Svojimi kompaktnými rozmermi nezaberie veľa miesta a jednoducho ho tak môžeš prenášať. Tello umožňuje nahrávanie HD videí, ktoré vylepšuje elektronická stabilizácia obrazu a pomôže ti tak zachytiť ostré zábery. K dispozícii je aj systém, ktorý predchádza kolíziám s prekážkami a umožní autonómne pristávanie a vzlietanie.

Dron DJI Ryze Tello ti umožní lietanie po dobu 13 minút, pričom systém si dá pozor aj na nízky stav batérie, aby ti tvoje zariadenie nespadlo zo vzduchu. Okrem toho Tello podporuje aj VR náhlavné sústavy, takže si zábery vychutnáš aj v tomto režime.

Najlacnejší od DJI

Dron DJI Ryze Tello je teda skvelým spoločníkom pre voľné chvíle, s ktorým si užiješ dávku zábavy. Nestojí pritom tak veľa a v e-shope Gearbest ho teraz vďaka limitovanému bleskovému výpredaju kúpiš za najnižších 86 €.

Kúpiť dron DJI Ryze Tello s HD kamerou za 86 €
Limitovaný bleskový výpredaj

Pri objednávke nezabudni využiť dopravu EU Priority Line za niečo vyše 1 €, ktorá ti zaručí doručenie zásielky vez ďalších poplatkov. Uži si teda svoju dávku zábavy s dronom DJI Ryze Tello.

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom