Vyzerá to tak, že HBO nenecháva nič na náhodu. Vedľa verbovania zabehnutých seriálových stálic, pričom takí Priatelia sa so slovenským dabingom dostanú aj k nám, nechýba ani vlastná a najmä kvalitná produkcia.

Sem bude po novom patriť aj exkluzívne vyzerajúci seriál Made for Love, na ktorého nový trailer upozorňuje Engadget. Dôvodom záujmu ľudí je najmä zápletka vykresľujúca hlavnú hrdinku v podobe charizmatickej Cristin Milioti, ktorá uteká pred svojim dlhoročným manželstvom do rodného mesta.

Komediálny Black Mirror

Problémom ale je, že manžel (Billy Magnussen) jej do mozgu implementoval sledovací čip, na základe ktorého dokáže sledovať jej emócie, a teda vytvárať pomyselnú mapu pohybu v závislosti od nálad, pôžitkov, respektíve strachu. Zatiaľ čo premisa je ako priamo vytrhnutá z epizódy Black Mirror, Made for Love má byť komédiou.

Portál Slashfilm vykresľuje očakávanú novinku ako kombináciu minuloročnej vynikajúcej komédie Palm Springs (kde si mimochodom zahrala aj Cristin Milioti) a epizódy USS Callister, práve zo spomínaného Black Mirror.

Mimo vyššie popísanej hereckej dvojice sa na filmárskom pľaci objaví aj Ray Romano v roli otca ženskej hrdinky, ktorého vzťah so syntetickou bábkou v reálnej veľkosti len nahráva celkovej uletenosti seriálu.

O produkciu sa stará štvorica Alissa Nutting, Patrick Somerville, Dean Bakopoulos, Liza Chasin a SJ Clarkson, pričom na ďalších, pre príbeh dôlejžitejších hereckých pozíciách, sa objaví aj Dan Bakkedahl, Noma Dumezweni či Augusto Aguilera.

HBO Max už v minulosti predstavilo filmovú ponuku na tento rok, kedy je plánom vydávanie jedného kinohitu každý mesiac. Made for Love je však titulom vlastnej seriálovej produkcie. Seriálu sa americkí predplatitelia dočkajú už v apríli a my si podľa aktuálne dostupných informácií budeme musieť počkať ešte aspoň do druhej polovice roka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom