Doogee X5 Max: 4000 mAh batéria, snímač odtlačkov prstov, Android 6.0 a cena 53 €!

banner-mi5-pro
Katgória low-endových smartónov prešla pomerne značnou obmenou a aj tieto smartfóny dokážu v dnešnej dobe poskytnúť dostatok výkonu a funkcií. Jednou z noviniek tohto segmentu je aj Doogee X5 Max, ktorý má hneď niekoľko lákavých vlastností.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Skvelý prvotný dojem má navodiť konštrukcia, ktorá bola vyrobená naozaj precíznym spôsobom. Doogee sa rozhodlo pre tenké prevedenie a spolu so zaoblenými hranami skvelo padne smartfóny do ruky. V strede zadnej časti nájdeme integrovaný snímač odtlačkov prstov, ktorý je tiež pomerne novou vlastnosťou týchto smartfónov najnižšej cenovej hladiny. Displej Doogee X5 Max ponúka veľkosť 5-palcov a HD rozlíšenie. Panel využíva IPS technológiu. Dostatočný výkon zabezpečuje procesor MediaTek MT6580 spolu s rovnou 1 GB operačnou pamäťou RAM, grafickým akcelerátorom Mali-400 MP a 8 GB vnútornou pamäťou. Základnú pamäť je však možné rozšíriť pomocou microSD kariet do celkovej veľkosti 32 GB.

doogee-x5-max-predpredaj
Jednou z najlákavejších vlastností je bez pochýb veľká batéria s kapacitou 4000 mAh. Vzhľadom na nenáročný hardvér môžeme očakávať vydrž niekoľko dní. Spoločnosť uvádza, že pri normálnom využívaní dokáže smartfón fungovať až 2,5 dňa na jedno nabitie. Softvérovú časť novinky obstaráva Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou od Doogee. Používateľ má napríklad možnosť využívať funkciu Dual ID, ktorá umožňuje mať naraz otvorené dve plávajúce okná rovnakej aplikácie.

1462871214586288
Oba fotoaparát ponúkajú 5 MPx rozlíšenie, no po softvérovej úprave disponujú až 8 MPx rozlíšením. Zabúdať nesmieme ani ani možnosť DualSIM funkcionality. Prekvapenie sa nekoná a 4G mobilné pripojenie by sme hľadali márne. Doogee X5 Max si môžete predobjednať v e-shope Everbuying.net za vynikajúcich 53 € s použitím kupónu DG5XMAX. Predpredaj zariadenia končí 10. júna.

Predobjednať Doogee X5 Max za 53 €

doogee-x5-max-fotkydoogee-x5-max-fotky(1)

Novinky