banner-redmi-4aDoogee možno nepatrí medzi známych výrobcov, no zato vie zákazníkovi ponúknuť smartfóny za neodolateľne nízke ceny. Takáto jedinečná príležitosť sa teraz naskytla aj v e-shope TomTop.com, kde sa do výpredaja dostalo hneď niekoľko modelov výrobcu za ceny, ktoré si nemôžeš nechať ujsť.  

Doogee Y6

Predpredajová cena: 141 €

doogee-y6-predpredaj-everbuying2zdroj fotografie: Doogee

Predobjednať Doogee Y6 za 141 €

Doogee Y6 nepatrí k smartfónom, ktoré by sa nechali zahanbiť, pretože svojou výbavou môže konkurovať aj omnoho drahšej konkurencií. V jeho útrobách sa nachádza 8-jadrový procesor MediaTek MT6750, ktorému pri výpočtoch mu pomáha operačná pamäť RAM s kapacitou až 4 GB. Vnútorné úložisko dokáže poňať až 64 GB užívateľských dát a ak by ti ani toto náhodou nestačilo, rozšírenie pomocou microSD karty nebude problém. Na prednej strane sa rozprestiera veľký 5,5″ IPS displej s HD rozlíšením a nad ním nájdeme šošovku predného fotoaparátu s rozlíšením 8 MPx.

doogee-y6-predpredaj-everbuyingnahladzdroj fotografie: Doogee

O dobré selfie fotky aj v noci sa postará prisvetľovacia LED dióda. Zadná strana je obsahuje 13 MPx hlavný fotoaparát s LED diódou. Pod ním je umiestnený snímač odtlačkov prstov, ktorý pekne zapadá do hliníkovej konštrukcie. Z konektivity mu nechýba Wi-Fi, Bluetooth či plná podpora LTE pripojenia. Napájanie smartfónu zabezpečuje 3200 mAh batéria. Skvelý Doogee Y6 si môžeš v e-shope TomTop.com predobjednať len za 141 € a doprava ťa nebude stáť ani cent! Počítať treba však s prípadnou platbou DPH vo výške 20 %, ktorá môže navýšiť cenu smartfónu o ďalších 28 €.

Doogee F7

Cena: 169 €

doogee-f7-predpredaj-2zdroj fotografie: Doogee

Kúpiť Doogee F7 za 169 €

Ďalším kúskom v tomto skvelom výpredaji je aj Doogee F7 s výkonným procesorom MediaTek Helio X20, ktorý obsahuje až 10 jadier. S ním spolupracuje veľká operačná pamäť RAM o kapacite 3 GB. Na F7-ke si budúci majiteľ zahrá vďaka grafickému akcelerátoru Mali-T880 MP4 aj novšie herné tituly. Zadnú stranu tohto modelu okupuje snímač fotoaparátu Sony IMX230 s rozlíšením až 21 MPx a clonou f/2.0 pre kvalitné zábery. V nočných podmienkach príde vhod prisvetľovacia LED dióda fotoaparátu a pod touto dvojicou si miesto našiel snímač odtlačkov prstov. Predná strana je vybavená obrovským 5,7″ IPS displejom s FullHD rozlíšením a funkciou „Force Touch“.

Doogee_F7_4zdroj fotografie: Doogee

Nad ním je ako zvyčajne umiestnený selfie fotoaparát s rozlíšením 8 MPx a tiež pri ňom môžeme nájsť LED diódu. Jednou z veľkých výhod Doogee F7 je jeho veľká batéria s kapacitou 3400 mAh. Pre rýchle prehliadanie internetu vybavil výrobca F7-ku aj LTE pripojením, ktoré zvládne všetky pásma slovenských operátorov. Doogee F7 môže byť teraz tvoj už za 169 € v e-shope TomTop.com a za dopravu pritom nič nezaplatíš! Rátať však treba aj s možnosťou platby DPH, ktorá v tomto prípade môže zvýšiť celkovú cenu zariadenia 34 €.

Doogee T5

Cena: 146 €

Doogee T5zdroj fotografie: Doogee

Kúpiť Doogee T5 za 146 €

Pre milovníkov odolných telefónov je vo výpredaji aj obrnený Doogee T5, ktorý sa nezľakne ani náročných podmienok. Srdcom smartfónu je procesor MediaTek MT6753, s ktorým spolupracuje operačná pamäť RAM o veľkosti 3 GB a o grafiku odolnej T5-ky sa stará grafický čip Mali-T720 MP3. V opancierovanom tele je zabudovaný displej s uhlopriečkou 5″ a HD rozlíšením, pod ktorým sú umiestnené softvérové tlačidlá. Aj takto odolný smartfón môže robiť kvalitné fotografie so snímačom od Samsungu s clonou f/2.2 a rozlíšením 13 MPx. Ani v T5-ke výrobca nezabudol pridať plnú podporu 4G pripojenia, Wi-Fi a samozrejmosťou je aj Bluetooth či GPS.

Doogee T5-2zdroj fotografie: Doogee

Pre selfie fotky je nad obrazovkou predný fotoaparát s rozlíšením 5 MPx. Odolnosť Doogee T5 voči vniknutiu vody garantuje certifikácia IP67. Vnútorné úložisko dosiahlo veľkosť 32 GB, no pomocou microSD karty sa dá zväčšiť. Pre dlhú výdrž T5-ky umiestnil výrobca pod zadný kryt veľkú 4500 mAh batériu. Vo výpredaji z čínskeho skladu v e-shope TomTop.com môže byť tento odolný smartfón tvoj už za 146 € a dopravu máš zadarmo! Cenu však môže zvýšiť aj možná platba DPH vo výške 20 %, ktorý navýši celkovú sumu o 29 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP