Doogee T6 prichádza s obrovskou 6 250 mAh batériou, štvorjadrom či 2 GB RAM

banner-letv-one
Dnešné smartfóny majú priemernú výdrž batériu len deň, niektoré dva a keďže platí, čím dlhšie smartfón vydrží, tým spokojnejší používateľ, niektorí výrobcovia ponúkajú smartfóny s lepšou výdržou. Medzi nich sa teraz zaradí aj Doogee s ich novým T6, ktorý predstavili.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Doogee T6 ponúkne obrovskú 6 250 mAh batériu, ktorá by mala podľa Doogee vydržať až 101 hodín pri normálnom používaní. To by mohlo postačiť takmer každému a keďže sa jedná o veľmi veľkú batériu, výrobca svoj nový smartfón vybavil aj rýchlym nabíjaním. Okrem toho bude možné Doogee T6 používať aj ako powerbank, keďže ponúka funkciu reverzného nabíjania, ako väčšina smartfónov s takto vysokou kapacitou batérie.

doogee-t6-2
Pri takejto batérii by sme očakávali smartfón, ktorý bude mať hrúbku aspoň 12/13 mm, no Doogee T6 má hrúbku len 9,9 mm. Zvyšné parametre zahŕňajú 5,5-palcový HD displej, 4-jadrový MediaTek MT6735 procesor, 2 GB RAM, 16 GB internej pamäte, 8 MPx zadný fotoaparát, 2 MPx prednú kameru a Android 5.1. Cena ani presný dátum vydania nie je známy, ale Doogee T6 môžeme očakávať ešte tento rok a možno aj tento mesiac.

doogee-t6-3

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]