Doogee T3 príde s luxusným dizajnom a silnou ochranou užívateľských dát

banner-redmi3proDoogee je v našich končinách známy ako čínsky výrobca nenáročných telefónov. Tento mýtus sa však pokúsi prelomiť s novým high-end modelom T3. Podľa oficiálnych zdrojov by mal na trh doraziť ešte tento mesiac nabalený najmodernejšími technológiami a inovatívnym dizajnom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Doogee včera oboznámilo verejnosť so svojim prvým skutočne luxusným high-end modelom s názvom Doogee T3. Jedná sa o telefón, ktorý bol podľa výrobcu chystaný takmer rok a prerobený bol 60 krát. Celý tento cyklus viedol k vytvoreniu tohto dlho očakávanému skvostu. Prinesie luxusný dizajn, v ktorom sa spoja odolné titánové rámy a zadný kryt z pravej kože. Na prednej strane taktiež nájdeme druhý displej, ktorého úlohou bude ukazovať čas a upozornenia.

doogee t3 1
No Doogee T3 nie je zaujímavý len zvonka. Pod kapotou nájdeme špecifikácie ako, priestorové stereo reproduktory, USB typu-C, Double ID funkciu (spravovanie dvoch účtov na jednom zariadení), či kombináciu Androidu 6.0 Marshmallow a nového systému šifrovania DG, ktoré poskytuje selektívne kódovanie, ktoré vedie k zlepšeniu bezpečnosti a zvýšeniu výkonu zariadenia. Okrem toho sa nový model dočkal aj vylepšenia v oblasti konektivity, konkrétne sa jedná zrýchleniu rýchlosti sťahovania dát cez WiFi a 4G mobilné pripojenie. Doogee T3 by mal na trh prísť už počas tohto mesiac. Presnejšie špecifikácie a cena ešte nie sú známe.

Zdroj: Doogee

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]