Nie je to tak dávno, čo 7. séria populárneho seriálu Game of Thrones skončila. Mnohým fanúšikom od žiaľu puklo srdce, nedočkavo hľadia do budúcnosti a pýtajú sa, kedy znovu uvidia ich obľúbený seriál. Patríš medzi nich aj ty? Ak áno, tento smartfón od Doogee by mohol byť dočasnou náplasťou na tvoju dušu.

Áno počul si dobre! Čínsky výrobca Doogee chystá pre svojich, ale aj fanúšikov seriálu Game of Thrones špeciálny darček. Ide o exkluzívnu edíciu robustného smartfónu Doogee S60 s názvom „Telefón ohňa a ľadu“. Je to prvýkrát, čo takzvaný „robustný“ smartfón prichádza v špeciálnej edícii. Doogee tvrdí, že nová edícia je otvorená pre tých, ktorí majú chuť a silnú vôľu preskúmať Doogee S60. Čínsky výrobca navyše poskytne možnosť vyhrať trom šťastlivcom túto špeciálnu edíciu Game of Thrones smartfónu.

Doogee chce touto verziou potvrdiť, že ich smartfón nebude svojmu menu nič dlžný a s ľahkosťou prežije skúšku ohňom a ľadom. Výrazne mu v tom pomôže celokovová zadná strana s vysokou odolnosťou. Problém nebude mať ani s vodou a prachom vďaka certifikácii IP68. So zlatou povrchovou úpravou a čiernymi gumovými hranami vyzerá S60 luxusne a divoko. Presne ako postavy zo seriálu Game of Thrones. Čerešničkou na torte je nápis na zadnej strane s obľúbenou frázou ľudí zo severu, „Winter is coming“, prípadne ľudí z Essosu, „Valar Morghulis“.

Doogee S60 okrem atraktívneho vzhľadu neurazí ani výkonom. Ten má na starosti osemjadrový procesor MediaTek Helio P25, ktorému k multitaskingu dopomôže 6 GB operačnej pamäte RAM. Zadný fotoaparát s rozlíšením 21 MPx poskytne kvalitné fotografie dokonca aj pod vodou! Batéria o kapacite 5580 mAh dokáže poháňať smartfón aj 3 dni pri miernom používaní a k dispozícii je aj 12V / 2A rýchle nabíjanie. Mnohých tiež poteší funkcia z luxusných vlajkových lodí v podobe bezdrôtového nabíjania. Doogee S60 navyše ponúkne aj množstvo ďalších šikovných funkcií ako NFC, PTT, SOS, GPS a GLONASS. 

Zaujal ťa tento odolný smartfón v špeciálnej Game of Thrones verzii? Vyhrať ho môžeš zapojením sa do súťaže na oficiálnej stránke spoločnosti Doogee. Stačí odpovedať na otázky a zdieľať stránku spolu s hashtagom #doogees60. Pridaj sa a možno práve ty sa staneš jeden zo šťastlivých výhercov špeciálneho Doogee S60. Veľa šťastia!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom