banner-minote-pro
Doogee je ďalšia čínska značka, ktorá sa dostáva na trh so smarthodinkami. Konkurencia sa už na tomto trhu usadila s mnohými druhmi fitness trackerov, hodiniek s vlastným OS alebo v jednom prípade aj Android Wear hodiniek. Doogee S1 však chcú ponúknuť o čosi viac.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Rovnako ako iné podobné zariadenia, Doogee S1 príde s rôznymi senzormi, či už na pohyb alebo na činnosť srdca. Avšak, narozdiel od konkurencie, nové hodinky nebudú musieť dáta odosielať do smartfónu. Samotné Doogee S1 budú fungovať na plnohodnotnom Androide. Okrem toho budete do hodiniek môcť vložiť SIM kartu a telefonovať nezávisle od mobilu, ba dokonca aj surfovať po internete vďaka 3G konektivite.

DOOGEE F5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Doogee_S1_2
To však nie je všetko – Doogee S1 prídu totižto aj s 5 MPx fotoaparátom. To sa niekomu bude zdať málo, je však treba mať na pamäti, že sa jedná o hodinky, netreba čakať zázraky. Navyše, väčšina nových telefónov má prednú kameru v podobnom rozlíšení. To je zatiaľ všetko, čo o hodinkách vieme. Nepoznáme bližšie špecifikácie, cenu, ani to, či budú hodinky podporovať WiFi siete. Akonáhle sa dozvieme ďalšie informácie, určite sa o tom na našom webe dočítate.

Doogee S1 1

Oficiálne video k Doogee S1:

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP