banner-mx5
Doogee je normálna čínska spoločnosť, ktorá (ako väčšina takýchto spoločností) si dizajn svojich smartfónov „vypožičiava“ od iných spoločností (Apple či Samsung). To by malo od teraz skončiť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť sa rozhodla, že všetky ich nové smartfóny budú čo najmenej podobné takým, ako iPhone 6 a podobné. Prvým smartfónom z novej „éry“ Doogee je Doogee F5. Ponúkne 5,5-palcový Gorilla Glass 3 FullHD displej, osemjadrový procesor MediaTek MT6753, 3 GB RAM, 16 GB internej pamäte + slot na MicroSD kartu (do 64 GB), 3 000 mAh batériu, 13 MPx zadný fotoaparát a snímač odtlačkov prstov. Doogee hovorí, že po predstavení iPhonov 6/6 Plus sa zaoblené hrany stali niečo ako hlavným trendom medzi smartfónmi. Okrem tohto ešte vyzvali výrobcov smartfónov, aby sa pokúsili vytvoriť niečo nové a nielen kopírovať od iných.

Dizajn F5 sa naozaj na iPhone 6 nepodobá ani z ďaleka, keďže ponúkne hranaté telo z tekutého kovu, takže Doogee zatiaľ svoje slovo dodržuje. Dúfajme, že im to vydrží čo najdlhšie. Cena Doogee F5 by sa mala pohybovať okolo 134 € a dostupný bude už budúci mesiac.

Zdroj: Gizchina.com, Doogee.cc

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú