Doogee Nova Y100X: Ovládanie hlasitosti na zadnej strane a 1 mm rámik okolo displeja

Teraz čítate
Doogee Nova Y100X: Ovládanie hlasitosti na zadnej strane a 1 mm rámik okolo displeja

Nový model v portfóliu smartfónov čínskeho výrobcu Doogee, Nova Y100X bude veľmi zaujímavým kúskom minimálne po dizajnovej stránke. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Informácie, ktoré máme k dispozícii, nám dávajú akú takú predstavu, ako by mohla táto novinka vyzerať. Doogee Nova Y100X ponúkne predný panel s tzv. 2,5 D efektom a rámikom okolo displeja atakujúci 1 mm. Zaujímavým aspektom je aj ovládanie hlasitosti, ktoré sa nachádza na zadnej strane a prispieva k zlepšeniu používania. K lepšiemu používaniu by mala prispieť aj zaoblená zadná strana. Displej dostal HD rozlíšenie, ktoré sa bude rozprestierať na 5 palcovej uhlopriečke.

Doogee NOVA Y100X
Bližšie informácie a podrobnejšie špecifikácie by sme sa mali dozvedieť budúci týždeň. Výrobca plánuje túto novinku uviesť na trh koncom júna.

Zdroj: Doogee.cc

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.