Samsung Galaxy S8, Xiaomi Mi MIX 2 či iPhone X – všetky tieto smartfóny majú spoločnú jednu vec, a to displeje s minimálnymi rámikmi. DOOGEE MIX 2 je tiež takým a aj keď sa im hardvérovo vyrovnať nemôže, dizajnom sa im aspoň z časti približuje.

Okrem toho ti však ponúkne inovatívne technológie, ktoré v podobnej cenovej triede budeš hľadať márne. Hlavným trhákom sú určite štyri, áno dobre počuješ, štyri fotoaparáty. Dva na prednej a dva na zadnej strane.

Duálny fotoaparát tak nájdeš nielen na zadnej, ale teraz už aj na prednej strane. Vďaka tomu môžeš vytvárať až 130-stupňové zábery. Konečne sa tak na skupinovej selfie nebudete musieť všetci tlačiť na seba.

6 GB RAM a odomykanie tvárou

Pomaly, ale isto sa novým trendom smartfónov stáva odomykanie tvárou, ktoré začal práve iPhone X. Doogee MIX 2 príde práve s týmto spôsobom odomykania a má byť rýchlejší ako odomykanie pomocou odtlačkov prsta. K dispozícii je aj klasická čítačka odtlačkov, ktorá sa nachádza na zadnej strane, hneď pod dvojicou šošoviek. Vo videu nižšie nájdeš porovnanie týchto dvoch technológií.

Ako je v poslednej dobe hitom, aj tu nájdeš tzv. „full“ displej s pomerom strán 18:9 a veľkosťou 5,99″. Ten obsahuje prémiovú technológiu In-cell, známu skôr z drahších zariadení a vlajkových lodí. In-cell displeje sa objavili prvýkrát pri iPhone 5 a v skratke to znamená, že LCD displej nie je s dotykovou plochou oddelený, ale sú spojené. Táto technológia v realite podáva vernejšie farby, keďže sú bližšie k používateľovi.

Bezrámikový Doogee MIX Lite za 93 € bez DPH

Výkon bude dodávať MediaTek Helio P25 spoločne so 6 GB RAM. Pri vnútornej pamäti si bude môcť záujemca vybrať zo 64 alebo 128 GB variantu. Energiu smartfónu dodá slušná 4080 mAh batéria. Na oficiálnom unboxing videu môžeš vidieť, ako reálne novinka vyzerá. Do predaja by sa mala dostať už tento mesiac, pričom sa očakáva cenovka nižšia ako 200 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom