Doogee F7 príde vo verzii so 6 GB RAM a 128 GB interným úložiskom

banner-zuk-z2Doogee sa rozhodlo, že tento rok predstaví pravú vlajkovú loď so všetkým, čo k tomu patrí. V tomto duchu teda vznikli dva nové modely – F7 a výkonnejší variant F7 Pro. Neustále inovácie na mobilnom trhu však prinútili spoločnosť mierne vylepšiť Doogee F7 Pro.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vlajkový model F7 Pro aktuálne ponúka veľmi dobrú hardvérovú výbavu, ktorá integruje napríklad 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20, 4 GB operačnej pamäte RAM, 32 GB vnútornej pamäte a v neposlednom rade aj špičkový 21 MPx fotoaparát. Ak sa pozrieme na tieto špecifikácie, povieme si, že sú vcelku dobre vyvážené vzhľadom k cene smartfónu. V Doogee si však povedali, že pripravia novú verziu, ktorá ponúkne až 6 GB RAM a obrovské 128 GB interné úložisko.

F703
Doogee F7 Pro sa teda zaradí k menšej skupinke zariadení s touto kombináciou veľkosti RAM pamäte a interného úložiska. Nový variant bude dostupný v októbri za predpokladanú cenu 273 €. Súčasná verzia Doogee F7 Pro sa dá predobjednať už za 239 € v e-shope Gearbest.com.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
58%
Chcem to
17%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
8%
Neznášam to
8%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]