Doogee F3 príde aj v bambusovej alebo ebenovej edícií

Zadné kryty z rôznych materiálov sú populárne medzi drahšími smartfónmi a vždy upútajú veľkú pozornosť medzi fanúšikmi. Používajú ich vlajkové lode, ako sú OnePlus One, OnePlus 2, Xiaomi Mi Note, Numbia Z9…

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Doogee však túto možnosť prináša aj pre svoj smartfón Doogee F3, ktorého cena so špeciálnym krytom je 156 €. F3 bude k dispozícií v 4 edíciách:

  • s bambusovým krytom
  • s ebenovým krytom
  • s krytom z bieleho skla
  • s krytom z čierneho skla

201507291445205222

To ale nie je všetko, ako zárukou kvality je to, že tieto kryty vyrába rovnaká spoločnosť, čo vyrába kryty pre OnePlus. Toto je jeden z veľa dôvodov, prečo bude tento 6.8mm tenký mobil výnimočný. Okrem toho tento smartfón obsahuje jeden z najlepších fotoaparátov. Jedná sa o 13 MPx  3M2 CMOS senzor od Samsungu.

Ďalšou jeho schopnosťou je ovládanie hlasom, ktoré môžete využiť na odomknutie a prebudenie smartfónu, ba aj ovládanie iných aplikácií. Smartfón obsahuje čipset MT6753 so 64-bitovým 8-jadrovým procesorom s taktom 1,5 GHz, 2GB RAM a 16 GB ROM. V predpredaji je teraz v eshope Gearbest.com.

 Zdroj: Gearbest.comGizmochina.com

 

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]
  • Patrik Polák

    uz som ho objednal len cakam kedy pride v modrej verzii