[Dohady] Vivo Xplay 5S prinesie kovové telo, reálny 4K displej a Snapdragon 820

banner-letv-one-pro
Posledná vlajková loď spoločnosti Vivo, Xplay 3S, bola predstavená na konci roku 2013. Vo svete smartfónov je to veľmi dlhá doba, no podľa najnovších správ čínske Vivo predstaví nástupcu ešte tento rok. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Jeho názov by mal byť Vivo Xplay 5S a rovnako, ako jeho predchodca, by mal ponúknuť výkon, ktorý bude mať len zopár smartfónov. Zatiaľ neboli žiadne parametre či dizajn, potvrdené, ale najnovšie úniky ukazujú, ako by Xpaly 5S mohol vyzerať. Unikli dve verzie, z toho je jeden render, ktorý vyzerá ako vylepšená verzia Xplay 3S. Unikli aj reálne fotografie údajného Vivo Xplay 5S, kde môžeme vidieť o niečo jednoduchší dizajn, ale snímač odtlačkov stále zostáva na zadnej strane. Výkonovo by sa smartfón mal posadiť na trón, keďže by podľa dohadov mal obsahovať Snapdragon 820, ktorému budú sekundovať 4 GB RAM. Displej by mal mať rovnaké rozmery ako v prípade predchodcu, teda 6-palcov, ale opäť by sa malo jednať o doposiaľ nepoužité rozlíšenie a to rovno 4K. Išlo by tak o úplne prvý smartfón na trhu s reálnym 4K rozlíšením. Medzi zvyšné parametre by mali patriť 21 MPx zadný fotoaparát, 12 MPx predná kamera a 64 GB internej pamäte.

vivo-xplay-5s-2
Bohužiaľ, či Vivo použije jeden z týchto dizajnov na Xplay 5S nevieme a parametre sú zatiaľ taktiež v rukách spoločnosti, ale ak by aspoň niektoré informácie boli pravdivé, opäť sa bude jednať o vlajkovú loď, ktorá v prvenstve vydrží viac ako rok.

Zdroj: Gizchina.com, Mydrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]