Dočká sa Vernee Thor alternatívnej ROM v podobe CM13 OS?

banner-mi-max
Po tom, ako spoločnosť Vernee zverejnila zdrojové kódy zariadenia Vernee Thor sa mnohí vývojári snažili kontaktovať spoločnosť kvôli možnej spolupráci pri vývoji alternatívnych systémov. Spoločnosť tak urobila výborný krok k upútaniu potencionálnych zákazníkov a mnohí svetoví výrobcovia by si z Vernee mali brať príklad.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Jeden z najzaujímavejších návrhov je určite ten od vývojárskeho tímu Cyanogen, ktorý ponúka spoločnosti svoj systém CM13 OS, ktorý je založený na Androide 6.0 Marshmallow. Cyanogen by navyše priniesol nespornú výhodu v podobe rýchlych a pravidelných aktualizácií systému. Podľa našich informácií v súčasnosti prebiehajú rokovania medzi Cyanogen tímom a spoločnosťou Vernee. Výrobca údajne berie túto ponuku naozaj seriózne a fanúšici sa môžu začať pomaly pripravovať na integrovanie tohto systému do zariadenia.

Okrem tohto tímu spoločnosť očakáva, že sa do projektu zapojí viacero vývojárov s cieľom priniesť zákazníkovi právo voľného výberu systému. Oficiálny systém v zariadení Vernee Thor sa však už čo nevidieť dočká druhej aktualizácie, ktorá bude tradične šírená pomocou OTA.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokNovinky