Spoločnosť DJI je v celom svete známa ako výrobca prvotriednej video techniky. Svoje dlhoročné skúsenosti v tomto obore už nejaký ten čas vkladá, okrem klasických kamier, aj do lietajúcich dronov. Jeden z nich si pritom vďaka nášmu exkluzívnemu kupónu môžeš zadovážiť extrémne výhodne.

Reč je o historicky najmenšom drone, aký kedy spoločnosť DJI vytvorila. Jeho názov je DJI Spark, ktorý napriek svojim minimálnym rozmerom prekvapuje vysoko kvalitným zaznamenávaním videa. Samotná kamera umiestnená na prednej strane tohto zaujímavého zariadenia disponuje 2-osou optickou stabilizáciou, ktorá zabezpečuje stabilný obraz za každých okolností.

12 MPx CMOS snímač dokáže nielen vytvárať nadpriemerne kvalitné fotografie, ale aj zaznamenávať video vo FullHD rozlíšení pri 30 fps. Spark sa presúva vzduchom vďaka štvorici rotorov, ktoré sú umiestnené na sklopných ramenách. Po ich jednoduchom zložení sa tento výkonný dron pohodlne vmestí napríklad aj do vrecka nohavíc.

Dron možno ovládať ako cez pribalený ovládač, tak aj pomocou rôznych gest alebo cez aplikáciu v smartfóne, a to až na vzdialenosť 100 metrov. Pri ovládaní cez ovládač dosah niekoľkonásobne vzrastie, a to až na 2 kilometre. V kvalitnej plastovej konštrukcii je integrovaná aj 1450 mAh batéria, ktorá dokáže celý dron držať pri živote približne po dobu pätnástich minút. Inak zvládne DJI Spark všetko to, čo zvládnu aj jeho väčší súrodenci.

Bohatá výbava a cena o 218 € nižšia ako na Slovensku!

Čerešničkou na torte je však cena, ktorá klesne po zadaní kupónu z FonTech Shopu. Tento prvotriedny dron tak môžeš získať už za 482 €, pričom sa pri zvolení dopravy EU Express vyhneš aj platbe DPH. Poštovné potom stojí len 7 €. Pre porovnanie, na Slovensku sa cena tohto istého kúsku pohybuje na úrovni 700 €. Vďaka nášmu kupónu ho tak môžeš mať o poriadnych 218 € lacnejšie.

Kúpiť dron DJI Spark Fly Combo za 482 €
Kupón vo FonTech Shope

Túto jedinečnú možnosť si teda zaručene nesmieš nechať ujsť. Ide pritom o verziu, ktorá v balení obsahuje diaľkový ovládač, 4 páry vrtúľ, 4 ochranné prvky pre vrtule, 2 batérie, 1 dok pre nabíjanie batérií aj praktickú tašku pre pohodlné prenášanie drona vrátane všetkého tohto príslušenstva.

V zľave aj klasická verzia

Do parádnej zľavy sa však dostala aj klasická verzia drona DJI Spark, ktorá obsahuje základné príslušenstvo. Tú vďaka zľavovému kupónu môžeš mať za neskutočných 332 €! S touto cenou sa DJI Spark radí medzi najlacnejšie drony od preborníka medzi bezpilotnými zariadeniami.

Kúpiť dron DJI Spark za 332 €
Kupón vo FonTech Shope

Pre porovnanie, na Slovensku sa táto verzia Spark-a predáva za 500 €, no ty ju môžeš mať až o 168 € lacnejšie. V tomto prípade odporúčame zvoliť dopravu Registered Airmail, keďže predajca ti prípadné colné poplatky preplatí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom