Svet dronov si získava čoraz väčšiu obľubu u videotvorcov, ale aj príležitostných nadšencov, ktorí sa túžia trochu vyhrať a natočiť pritom pekné zábery zo vzduchu. Jednoznačne najskloňovanejším výrobcom týchto gadgetov je spoločnosť DJI.

Model DJI Mavic Air prichádza ako nasledovník úspešného modelu DJI Mavic Pro. Aj keď nie so všetkými funkciami, ale za dostupnejšiu cenovku ponúka viac než slušnú výbavu a niekoľko inovácií. DJI Mavic Air spadá do kategórie kompaktných dronov. Zložíš si ho do veľkosti, ktorá rozmermi pripomína štandardný smartfón, takže ho môžeš pohodlne prenášať a nezaberie ti veľa miesta.

Dron napriek svojej kompaktnosti umožňuje nahrávať veľmi kvalitné zábery. Získať tak môžeš 4K video pri frekvencii 30 snímok za sekundu. K dispozícii máš aj spomalené zábery pri FullHD a 120 fps, či režimy vertikálneho nahrávania, širokouhlého panoramatického záberu aj HDR fotografiu. Užitočná je funkcia inteligentného sledovania cieľa. Dron ťa teda dokáže nasledovať napríklad pri chôdzi či behu a môže detegovať až 16 cieľov. DJI Mavic Air vydrží na nabitie vo vzduchu približne 21 minút.

Skvelé sú možnosti ovládania a stabilizácie, ktoré opäť prispejú k celkovej kvalite záberov. K dispozícii je 3-osová stabilizácia a nový algoritmus riadenia s presnosťou až +/- 0,005 stupňa. To všetko umožňuje aj začiatočníkom veľmi rýchlo získať istotu pri ovládaní. Do ovládača s jednoduchým dizajnom je možné prostredníctvom USB pripojiť smartfón či tablet a opäť tak rozšíriť možnosti riadenia. Na ovládanie je dokonca možné využívať aj ručné gestá.

Opäť lacnejší

Všetky tieto vlastnosti robia z DJI Mavic Air jeden z najzaujímavejších dronov pre rok 2018. Tento gadget sa momentálne nachádza aj v našom FonTech Shope, a to opäť za veľmi lákavú cenu. S kupónom, ktorý nájdeš u nás, dostaneš dron za 617 €. Musíš sa samozrejme ponáhľať, pretože za túto cenu je dostupných len 8 kusov pre zákazníkov z celého sveta.

Kúpiť dron DJI Mavic Air za fantastických 617 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Nezabudni pri objednávke využiť dopravu cez EU Priority Line, ktorá je dokonca úplne zadarmo a zaisťuje doručenie bez ďalších poplatkov. Pre porovnanie, najnižšia slovenská cena začína na 826 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom