Jedna z najviac známych značiek v oblasti dronov, DJi, predstavila nedávno novú generáciu vlajkových lodí medzi dronmi, ktoré ponúkajú to najlepšie na trhu. Aj keď ide pôvodom o čínsku značku, DJI poznajú ľudia po celom svete a je zárukou kvality.

Ak pre teba pilotovanie drona nie je len koníčkom, ale ťa to dokonca živí, tak ti je určite značka DJI známa. Produkty výrobcu patria medzi najviac využívané, za čo vďačia hlavne kvalitnej technike vo vnútri a množstvu možností pilotovania. Nová generácia Mavic 2 priniesla viaceré vylepšenia, ale aj o čosi vyššiu cenovku.

Kúpiť DJI Mavic 2 ZOOM za 1035 €
Doručenie bez poplatkov cez EU Priority Line

My však pre teba máme pripravený kupón, s ktorým ťa vyjde o približne 200 eur menej, než je jeho oficiálna cena (1249 €). Výsledná cena činí 1035 € a len za niečo vyše 2 € je ti k dispozícii doprava EU Express, s ktorou ťa neprekvapia žiadne ďalšie poplatky. Pri danom produkte odporúčame aj poistenie balíka, s ktorým budeš mať istotu, že aj keby pri doprave došlo k poškodeniu, tvoje peniaze budú v bezpečí a dostaneš za ne to, čo si si objednal.

4K video, 4x bezstratový zoom a rýchlosť až 72 km/h

Model DJI Mavic 2 Zoom je z celého portfólia najviac všestranný. Objektív jeho kamery si osvojil 1″ snímač. S ním dokáže využiť 2-násobný optický zoom (4-násobný bezstratový) a natáčať videá pri 24 mm až 48 mm zábere obrazu, ktorý je vhodný pre zábery z perspektívy. So snímačom prišlo aj 12 MPx rozlíšenie, ktoré však DJI softvérom zvýšilo až na 48 MPx. Tento trik dosiahol výrobca vytvorením 9 fotografií, ktoré po spojení vytvoria jednu, no kvalitnejšiu snímku. Špecialitou tohto modelu je tiež „Dolly Zoom“, ktorým dokáže používateľ napodobniť techniku využívanú profesionálmi. S variabilnou clonou f/2.8 – f/11 dokážeš spraviť perfektné zábery za každého počasia.

Vo výbave DJI Mavic 2 Zoom je tiež natáčanie hyper časových slučiek, teda zrýchlených časozberných videí priamo z kamery. Výrobca však vylepšil aj sledovanie objektu, s ktorým dokážu nové drony ešte spoľahlivejšie odviesť časť práce miesto používateľa. Zabudované 8 GB interné úložisko dokáže rýchlo ukladať 4K zábery rýchlosťou 100 MB/s u oboch týchto kúskov. Komu sa bude táto pamäť máliť, môže ju vylepšiť pomocou microSD karty.

Maximálna rýchlosť série Mavic je až 72 km/h, pričom výrazne tichšie zvládnu letieť 31 minút. DJI do ich konštrukcie zabudovalo 10 senzorov pre ochranu pred nárazmi vo všetkých smeroch a 3-osovú stabilizáciu pre perfektné zábery. S novou funkciou OcuSync 2.0 si každý užije aj priamy prenos z kamery týchto dronov vo FullHD kvalite do smartfónu na vzdialenosť až 8 km.

Kupón aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú