Tesne pred predstavením nových iPhonov sa Xiaomi rozhodlo predviesť svoje perfektné zručnosti a ukázať smartfón Mi MIX 2. Ten bude hrdým nástupcom prvej generácie, ktorá vo veľkom rozpútala trend bezrámikových smartfónov, a to aj u iných výrobcov. 

Toto majstrovské dielo ale nevzniklo z ničoho nič a stojí za ním renomovaný dizajnér Philippe Starck. Rovnako ako pri prvej generácii, aj druhú navrhol on a vo veľkom začína lákať na jej predstavenie. Na čínskej webovej stránke Miaopai zverejnil nové video, ktoré toho ale veľa neprezrádza. Video je spracované ako strieľačka na štýl Jamesa Bonda, pričom Starck v ňom drží namiesto zbrane Mi MIX 2. Aj keď v ňom smartfón vidíme iba z jedného uhla, môžeme si všimnúť zopár detailov.Prvým je napríklad kovové telo. To bude rozhodne veľkým prínosom, pretože prvá generácia bola dostupná v obmedzenom množstve kvôli keramickému telu. Konštrukcia navyše vyzerá byť o niečo menšia a rohy sú viac zaoblené. Držanie smartfónu by tým pádom malo byť voči prvej generácii o čosi pohodlnejšie.

Rámiky okolo displeja budú zrejme ešte tenšie a tešiť sa môžeme aj na top procesor Snapdragon 835, 6 GB pamäťou RAM a snímačom Sony IMX386. Našťastie už nemusíme dlho čakať, keďže predstavenie sa odohrá už 11. septembra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom