Spoločnosť Walt Disney plánuje rozšíriť svoju ponuku kanálov. Nový projekt jedného z najväčších hráčov v mediálnom a zábavnom priemysle prinesie na obrazovky rad obľúbených príbehov. Disney+ bude spustený v priebehu roku 2019 a už teraz je isté, že divákov bude chcieť prilákať úspešným obsahom zo sveta Star Wars či komiksov od Marvelu.

Názov nového kanálu prezradil len nedávno CEO spoločnosti, Bob Iger, počas živého vysielania, v ktorom boli tiež odhalené finančné výsledky firmy za posledné obdobie. Aby Disney na svoj obsah prilákal ešte viac fanúšikov, spustí nový program Disney+, ktorý by mal debutovať v USA v druhej polovici budúceho roka.

Disney+ to rozbalí vo veľkom

Veľká nádielka nového obsahu má potešiť všetkých divákov, ktorí už teraz môžu počítať s novým seriálom Star Wars. Jeho produkcia začne v priebehu budúceho roka. Vesmírne dobrodružstvo Cassiana Andora bude vo vysielaní striedať akcia zameraná na svet Marveloviek. CEO Disney tiež potvrdil, že Marvel Studios už pracuje na novej sérii, ktorá sa bude točiť okolo Toma Hiddlestona v úlohe Lokiho. Toto je však len zlomok noviniek, ktoré na Disney+ budú môcť diváci vidieť.

Nenechaj si ujsť
Toto sú všetky superhrdinské filmy, ktoré uvidíme v roku 2019

Dočkajú sa tiež nových príbehov zo sveta Príšeriek, ale aj High School Musical. Spoločnosť odhalila, že režisér nominovaný na cenu Emmy, Jon Favreau, bude produkovať a napíše nový seriál „The Mandalorian“. Pokračovanie, ktoré bude zasadené do deja po páde Impéria a pred vznikom Prvého rádu, je už vyvíjané v spolupráci s niekoľkými známymi režisérmi. Fanúšikova Disneyho sa tak majú rozhodne na čo tešiť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú