O pár rokov vznikne pre Marvel a Star Wars filmy nové miestečko, kde ich budú môcť ľudia sledovať. Kam si to namieria po zmiznutí z Netflixu?

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Disney ešte minulý mesiac oznámilo, že v roku 2019 plánuje spustiť vlastnú streamovaciu službu, ktorá bude zameraná na seriály a filmy štúdia. V tom čase ešte ale nebolo rozhodnuté, o aký konkrétny obsah pôjde. Mohli to byť všetky filmy alebo obsah určený pre mladších divákov, ako napríklad Disney Channel a Pixar. Avšak štúdio už prišlo s rozhodnutím.

Zobraziť celú galériu (3)
Star Wars, zdroj fotografie: Disney
Nenechaj si ujsť
Disney predstavilo kompletný rozpis všetkých filmov na najbližšie 3 roky. Na tieto ohromné tituly sa môžeš tešiť

Do novej streamovacej služby zamieria filmy od Marvelu a Disney exkluzívne po odvysielaní v kinách. Podľa výkonného riaditeľa spoločnosti, Boba Igera, plánujú službu spustiť vo veľkom a ponúkať cez ňu ten najhorúcejší obsah. Kým doteraz boli dané filmy streamované cez známy Netflix, po roku 2019 ich v ňom už zrejme nenájdeme. Netflix však situáciu upokojuje tvrdením, že so spoločnosťou Walt Disney bude stále v mnohých smeroch spolupracovať.

Na rozprávanie o detailoch či cenách stremovacej služby je však ešte priskoro. Iger nad nimi plánuje premýšľať v najbližších mesiacoch. Koniec koncov, služba bude spustená až v roku 2019, takže Disney má na premýšľanie stále dostatok času.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.