[Galéria] Vychutnajte si prvé detailné fotografie zlatého Honoru V8

banner-p9
Od predstavenia nástupcu vlajkovej lodi čínskeho výrobcu Honor už ubehlo pár dní, a ako to už býva zvykom, vždy sa v krátkom čase na internete objaví galéria kvalitných fotografií smartfónu z každého uhla. Výnimkou nie je ani nový Honor V8, konkrétne v prémiovej zlatej farbe.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Novinka vychádza najmä z nedávno predstaveného Huawei P9, z ktorého si požičala množstvo čŕt a vlastností. Už na prvý pohľad z prednej aj zadnej strany novinka pripomína spomínaný smartfón, a to vrátane zadného duálneho 12 MPx fotoaparátu. Predsa len však nájdeme v dizajne aj výbave zopár odlišností. Zo špecifikácií spomenieme obrovský 5.7-palcový displej, ktorý si je možné zaobstarať s rozlíšením FullHD alebo 2K. Na výber máme aj procesor, teda buď starší Kirin 950 alebo novší Kirin 955. Pamäť RAM dosahuje kapacitu 4 GB a na ostatné súbory budete mať k dispozícií 32 alebo 64 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť o ďalších 128 GB.

Huawei P9 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


honor v8 detail-35
Duálny fotoaparát má, ako sme už spomenuli, rozlíšenie 12 MPx. O výdrž sa postará 3500 mAh batéria a nakoniec prejdime k cene, ktorá je asi najväčším rozdielom oproti Huawei P9. Tá sa totiž oficiálne pohybuje od 310 do 377 €. Záleží od konfigurácie pamäte a rozlíšenia displeja. Detailnejší článok nájdete na tomto odkaze. Poďme teda už k samotným fotografiám, ktoré ukazujú ako balenie, tak aj smartfón zo všetkých uhlov. Nižšie nájdete aj porovnanie so spomínaným Huawei P9.

honor v8 detail-7

Porovnanie s Huawei P9:

honor v8 detail-23

Zdroje: anzhuo.cnzaeke.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.