Demontáž Meizu M3. Čo sa skrýva v útrobách tohto lákavého low-endu?

banner-redmi3pro
Spoločnosť Meizu 25. apríla predstavila svetu zaujímavý smartfón, ktorý sa dá v domovskej Číne zohnať za cenu približne 80 €. Séria zariadení „M“, ktorá je zameraná na mladú generáciu, robí riaditeľovi tejto spoločnosti určite nesmiernu radosť. Pod týmto označením bolo doposiaľ predstavených 6 zariadení, z ktorých bolo dokopy predaných viac ako 20 miliónov. M3-ka má obrovský potenciál na to, aby vládla smartfónom do 100 €. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Samotný proces demontáže zariadenia je pomerne jednoduchý a riadi sa základnými pravidlami. Prvý krok demontáže spočíva v odskrutkovaní dvoch skrutiek, ktoré sú umiestnené po stranách microUSB konektora.

Meizu M2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

 

meizu-m3-demontaz10
Po tomto kroku stačí vziať do ruky prísavku, pomocou ktorej oddelíme samotné zariadenie od plastovej vaničky, v ktorej je obalené. Následne získavame prístup k všetkým ostatným častiam zariadenia.

meizu-m3-demontaz9
Za zmienku stojí, že všetky tieto časti sú chránené plastovými krytmi, ktoré pravdepodobne slúžia na ich ochranu pred pádmi zariadenia, keďže vanička, v ktorej je zariadenie obalené je z veľmi tenkého a mäkkého polykarbonátu. Všetky časti sú dobre usporiadané a jednoducho dostupné, vďaka čomu je zariadenie ľahko opraviteľné. Batéria s kapacitou 2840 mAh zaberá väčšinu zadnej plochy a zabezpečí tomuto nenáročnému prístroju nadštandardnú dvojdňovú výdrž. Vzhľadom na cenovku ponúka smartfón výborné konštrukčné spracovanie. Nižšie sa môžete pozrieť na zvyšok procesu demontáže.

meizu-m3-demontaz8

Zdroj: Gizmochina.comMydrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]