Po tom, čo sme v novom video seriáli rozbalili jeden z najlepších smartfónov na svete, rozhodli sme sa pozrieť na kolobežku z Číny. Jednému z vás sme ju potom darovali.

Náš Mišo sa v najnovšom videu na YouTube rozhodol na istý čas vymeniť štúdio za bratislavské ulice. Na redakčnom stole nám totiž pristála kolobežka Kugoo S1, ktorú bolo treba vyskúšať.

Kúpiť elektrickú kolobežku Kugoo S1 pod 300 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Elektrické kolobežky sa stali hitom posledného obdobia, keď zaujali najmä ako veľmi vhodný dopravný prostriedok do preľudnených miest. Sú spratné, rýchle, majú slušný dojazd a pomocou nich sa dá vyhnúť aj zápcham. Navyše, atraktívna vie byť aj ich cena.

Kugoo S1 je konkurenciu známej a obľúbenej kolobežky od Xiaomi, ktorú vídať veľmi často aj v slovenských mestách. Do súboja týchto značiek pritom prináša zaujímavé funkcie a výbavu, ktorá v niektorých ohľadoch dokonca známy produkt od Xiaomi prekonáva. Všetko podstatné už povie Mišo v jeho videu, v ktorom navyše došlo aj k odovzdaniu elektrickej kolobežky jednému z našich sledovateľov na Instagrame. Ako k tomu došlo si už pozri v najnovšej časti nášho videoseriálu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom